İdeal indirim – idealindirim.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Geciktirici Bolt Hap

Geciktirici Bolt Hap

admin admin -
28

Cinsel yaşamda erkekler için en büyük sorun erken boşalma sorunudur. Bu sorun aslında kolaylıkla çözülebilecek bir sorundur ancak çoğu erkek bu sorunun ya üzerine düşmez ya da tıbbi yardım almayı reddeder. Eğer tıbbi yardım alınmaz ve önemsenmez ise çiftler arasında tartışmaların çıkmasından erkekte cinsel isteksizlik oluşmasına kadar bu durum devam eder. Cinsel sağlık eczanesi statüsünde hizmet veren online eczane satış sitelerinden geciktirici hap markaları ve ürünleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Geciktirici bolt hap hakkında daha fazla bilgi için ekol eczane sitesini hemen incele fırsatları kaçırma.

Erken Boşalma ve Tedavisi

Öncelikle sorunun psikolojik mi fizyolojik mi olduğu tespit edilmelidir. Bu tespit yapıldıktan sonra tedavi sürecine geçilir. Ancak bu tedavi süreci hemen sonuçlanacak bir süreç olmadığından çiftler arasında cinsel isteksizlik baş gösterecektir. Bu sebeple bazı bitkisel içerikli ilaçlardan yararlanmak gerekebilir. Geciktirici bolt hap olarak bilinen ve içerisinde, saffron, ginseng ve brommrape içeren bitkisel bir kür ile erken boşalmanın önüne geçilebilir. Bu hapların yararları ise;

  • Cinsel performansı arttırarak hem sizin hem partnerinizin doyuma ulaşmasını sağlayacaktır.
  • Cinsel ilişkide erken boşalma problemini düzenli kullanıldığında tamamen yok eder.
  • Penis içerisinde mevcut olan damarları genişlettiğinden daha fazla irilik ve kalınlık sağlanacaktır.
  • Peniste dikleşme ve sertleşmeyi uzun süre sağladığından dolayı cinsel ilişkiden alınan hazzı maksimum seviyeye çıkarır.

Geciktirici hap kullanımı bol su ile yapılmalıdır. Kullanıldıktan 25-30 dakika sonra etkilerini gösteren geciktirici bolt hap bitkisel içerikli olduğu için kullanımı abartılmadıktan sonra yan etkisi olmayan bir ilaçtır. Kalp ve karaciğer rahatsızlığı olanların doktorlarına danışarak bu hapı kullanmaları gerekmektedir.

Geciktirici Hap Markaları

Cialis 30 lu tablet ürünleri piyasa da en çok bilinen ve tercih edilen erkekler tarafından beğenilmiş kabul görmüş ürünlerdir. Ürünün cialis markasının en ekonomik formu olması ve her bütçe tarafından rahatlıkla ulaşılabilir bir satış ücreti olması tercih nedenidir. Geciktirici etkisi çok güçlü olmasının yanı sıra sertleştirici ve cinsel performansı artıran diğer olumlu etkileri de vardır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir