İdeal indirim – idealindirim.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Alagöz Holding Iğdır FK, Play-Off Finalinde 1461 Trabzon FK ile Karşılaşacak

Alagöz Holding Iğdır FK, Play-Off Finalinde 1461 Trabzon FK ile Karşılaşacak

Haber Haber -
23

Iğdır FK, Trendyol 1. Lig’e Yükselme Hedefinde

TFF 2. Lig ekibi Alagöz Holding Iğdır FK, 2 Haziran Pazar günü Sivas’ta oynanacak olan play-off finalinde 1461 Trabzon FK ile karşı karşıya gelecek. Geçtiğimiz sezon TFF 3. Lig 2. Grup’ta şampiyon olarak TFF 2. Lig’e yükselen Iğdır FK, bu sezon da play-off finaline yükselme başarısı gösterdi. 1461 Trabzon FK’yı mağlup ederek hem Trendyol 1. Lig’e yükselmeyi hem de başarı grafiğini sürdürmeyi hedefliyor.

Teknik Direktör Serdar Bozkurt’un Açıklamaları

Iğdır FK Teknik Direktörü Serdar Bozkurt, takımın şampiyonluk hedefiyle ilerlediğini belirtti. Normal sezonda üçüncü sırada yer aldıklarını hatırlatan Bozkurt, oyuncularıyla play-off etabına iyi bir şekilde hazırlandıklarını vurguladı. Bozkurt, “Oyuncularımızın form grafiğini yükselttik, onlara ‘Play-off’larda size ihtiyacımız var.’ dedik ve onlar da bize karşılığını fazlasıyla verdi.” şeklinde konuştu.

Bozkurt’un Hedefleri ve Dilekleri

Bozkurt, play-off sürecinde zorlu karşılaşmalar oynadıklarını belirterek, finale geldiklerini söyledi. 1461 Trabzon FK karşısında iyi bir maç beklediklerini dile getiren Bozkurt, hedeflerinin Iğdır’a kupayı getirmek olduğunu ifade etti. Elde ettikleri başarıların Iğdır’a büyük katkı sağladığını belirten Bozkurt, “Iğdır FK’nin 1. Lig’e çıkması sadece Iğdır’a değil, bölgeye de katkı sağlayacak.” dedi.

Bozkurt, kupa ile kente dönmeyi istediklerini belirterek, taraftarlardan destek istedi. “Bütün Iğdırlıların duasını bekliyoruz. Profesyonel olarak çalışıyoruz ama Iğdır FK onların takımı. Esas sahibi onlar. İnşallah onları mahcup etmeden kupayı bu şehre getiririz.” şeklinde konuştu.

İlgili Yazılar