İdeal indirim – idealindirim.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Fenerbahçe Jose Mourinho İmza Törenine Hazırlanıyor

Fenerbahçe Jose Mourinho İmza Törenine Hazırlanıyor

Haber Haber -
17

Fenerbahçe, Mourinho’yu Takımın Başına Getiriyor

Fenerbahçe, tarihi bir hamleyle Jose Mourinho’yu takımın başına getirme kararı aldı. Başkan Ali Koç ve yeni yöneticisi Acun Ilıcalı, Mourinho’yu almak için Londra’ya gitti ve birlikte Şampiyonlar Ligi finalini izlediler. Bugün İstanbul’a dönecekler ve 19.00’da Ülker Stadı’nda Mourinho için imza töreni düzenleyecekler.

Mourinho’nun Geliş Detayları

Jose Mourinho’nun İstanbul’a gelişi için yola çıkarken çekilen fotoğraf sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Mourinho’nun telefonunda gösterilen 09.07 saati, Fenerbahçe’nin kuruluş tarihi olan 1907’ye bir gönderme olarak yorumlandı. Ayrıca fotoğrafta, Acun Ilıcalı’nın yansıması da dikkat çekti.

Fenerbahçe’nin Yeni Teknik Direktörü

61 yaşındaki Mourinho, Fenerbahçe’ye gitme kararını açıkladı ve “Şampiyonlar Ligi’ne gitmek için sonuna kadar savaşacağız” dedi. Mourinho, Fenerbahçe başkanını en ünlü kişi olarak göstererek espri yaptı. İmza töreni taraftara da açık olacak.

Portekizli Hocalar ve Fenerbahçe

Mourinho’nun Fenerbahçe’nin başına geçmesiyle ilginç bir tesadüf gündeme geldi: İsmail Kartal sonrası gelen Portekizli hocalar. Mourinho, Türk takımlarına karşı aldığı skorlarla da dikkat çekiyor. Fenerbahçe, yeni dönemde Mourinho yönetiminde başarılar elde etmeyi hedefliyor.

İlgili Yazılar