İdeal indirim – idealindirim.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Gençlerbirliği Kulübü Yöneticilerinden Açıklamalar

Gençlerbirliği Kulübü Yöneticilerinden Açıklamalar

Haber Haber -
23

Gençlerbirliği Yöneticilerinden Hedef Dolu Açıklamalar

Gençlerbirliği İlhan Cavcav Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısında kulüp başkanı Osman Sungur, futbol şube sorumlusu Harun Erol ve genel menajer Ali Ekber Düzgün, teknik direktörleri Recep Karatepe ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Osman Sungur’un Açıklamaları

Osman Sungur, geçen sezon play-off’a kalma şansını son hafta kaybettiklerini hatırlatarak, “Gençlerbirliği’ni fabrika ayarlarına geri döndüreceğiz” sözünü hatırlattı. Sungur, “Recep hoca Ankara’mızdan çıkmış, yetişmiş, kulübümüzde de görev almış çok değerli bir isim. Kendisi fabrika ayarlarına dönme projemizin bir parçasıdır. Bu sene çok zor. Yukarıdan inenler de aşağıdan çıkanlar da zor takımlar. Gençlerbirliği’nin olması gereken yer her zaman Süper Lig’dir. Tesislerimizle, ismimizle, camiamızla aslında bir Süper Lig takımıyız. Kimse bizi 1. Lig takımı olarak görmüyor. En iyi hocayı takımın başına getirdik. İyi bir transfer dönemi geçirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Arda Güler Tepkisi

Osman Sungur, Fenerbahçe’nin Arda Güler paylaşımına ilişkin, “Fenerbahçe’nin Arda Güler paylaşımını görmedim. Hiçbir Fenerbahçeli yönetici bunu diyemez. Arda Güler Gençlerbirliği altyapısından yetişmiştir. Arda için maçları seyrediyoruz. Çocuk girse 10 dakikada büyük işler yapıyor. Kendi öz evladımız, onunla gurur duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Recep Karatepe’nin Açıklamaları

Recep Karatepe, Gençlerbirliği’nde çalışacak olmanın heyecanını vurgulayarak, “Tekrardan aşık olduğum şehre geri geldim. Buradan başlamak büyük bir heyecan. Gençlerbirliği’ne layık bir futbol oynatacağım. İsmail Kartal’la Fenerbahçe’de çalıştım. İsmail hocaya teşekkür ediyorum. Bana çok destek oldu” dedi.

İlgili Yazılar