İdeal indirim – idealindirim.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Doğan: EURO 2024 İçin Hazırız, Takıma İnanıyoruz

Doğan: EURO 2024 İçin Hazırız, Takıma İnanıyoruz

Haber Haber -
27

A Milli Futbol Takımı’nda yer almasına rağmen İskoçya maçı için Ümit Milli Futbol Takımı’na gönderilen Doğan, EURO 2024 hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Başarıya İnanıyoruz

Doğan, takıma inandığını vurgulayarak, “Bence başarılı olacağız. Gruptan çıkacağımızı düşünüyorum. Çünkü o kalitemiz var. Genç bir kadromuz var, hocamız böyle bir seçim yaptı. Birbirinden kaliteli ve yetenekli oyuncular var.” dedi.

Kaleci Rekabeti

21 yaşındaki kaleci, A Milli Futbol Takımı kadrosunda önemli kalecilerle rekabet halinde olduğunu belirterek, “Hepsi birbirinden iyi insan ve iyi kaleci. Orada olmayı hak ediyoruz. Orada başarılı olmayı da hak ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Gurur ve Heyecan

Geniş kadroda yer almanın gurur verici olduğunu ifade eden Doğan, “EURO 2024 herkesin hayali, ben de ismimi görünce çok mutlu oldum, çok gururlandım.” diye konuştu. Ayrıca A ve Ümit Milli Futbol takımlarının birlikte yapacağı kampın heyecan verici olduğunu belirtti.

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Vincenzo Montella’nın genç oyunculara ilgisinin kendilerini sevindirdiğini dile getiren Doğan, “Orada kendimizi gösterme açısından çok güzel bir düşünce. Genç oyuncular adına güzel bir planlama.” dedi.

İlgili Yazılar