Youtube’da İzlenme Satın Alma Hizmeti


Youtube insanlar güncel videoları izledikleri, müzik dinledikleri, film izledikleri önemli bir uygulamadır. Günümüzde youtuberlık kavramın da gelişmesi hatta bu işin meslek haline gelmesinden dolayı kullanıcıların izlenme satın aldıkları biliniyor. Kullanıcılar izlenme satın alarak daha geniş bir kitleye ulaşmak istiyor. Youtube izlenme satın al seçeneği ile kullanıcıların para ödeyerek yüklenen videoların daha geniş kitlelere ulaşmasını hedeflemekte. Örneğin; 10 TL ödeme yapan kişilerin bir gün içerisinde 1.000 Youtube izlenme sayısına ulaşabiliyor. İzlenme satın al hizmetleri ile videolarının daha fazla kişi tarafından izlenmesini isteyen kişilere güvenli bir şekilde hizmet sunuluyor.

Youtube İzleyici Satın Alınması Garantili Mi?

Youtube izleyici satın alma hizmeti izlenme garantisi ile müşterilerin hizmetine sunuluyor. Bu paket içeriğinden yararlanan kullanıcıların daha geniş bir kitle tarafından izlenmesi sağlanıyor. Ödenen ücret karşılığında kullanıcılar istedikleri kadar izleyici satın alma hakkına sahip.

Youtube Beğeni Satın Alma Hizmeti

Youtube’da daha fazla izlenmek isteyen kişilerin beğeni paketleri de satın aldıkları biliniyor. Paylaşılan videonun izleyiciler tarafından beğenilmesi o videonun izlenmesine direkt etki edeceğinden bazı kişiler izlenme paketine ek olarak beğeni paketlerinden de yararlanabiliyor. Örneğin 15 TL ücret ödeyen kullanıcılar 100 beğeni satın alabilirken, 30 TL ödeyen kullanıcıların ise 200 beğeni satın alabiliyor. Beğenilerin bir aylık bir periyod içinde kullanıcılar tarafından paylaşılan videoya ya gelmesi beklenmekte.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com