Yeni Doğan Şampuan

Bebek Bakımı

Bebek cildi, henüz savunması tam gelişmemiş olduğu için hassas bakım gerektirmektedir.  Dış etkenlere, ıslaklığa duyarlı olan cilt yapısı kolayca kızarıp tahriş olabilir. Bu nedenle koruyucu ve onarıcı bakım ürünlerinden kullanılması ideal olacaktır. Reçete online platform üzerinden bebek kategorisinde onlarca farklı marka ve ürünle bebek bakımı  için ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Yeni Doğan Şampuan

Yeni doğan bebeklerin ciltleri diğer bebeklere göre daha da hassas olur. Yani ilk birkaç ay boyunca bu döneme ait geliştirilen özel bebek bakımı ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Zaten genel olarak şampuan ve diğer ürünleri seçerken de yaş aralığına göre işlem yapmak gerekir. Bebeklerin gelişimleri en hızlı dönemlerinde olduğu için cilt ve saç yapıları da değişecektir.

Bebek Pişik Kremleri

Bepanthol gibi bebek pişik kremleri ürün çeşitlerini https://www.recete.com/ adresinden görebilir, hızlı ve güvenli şekilde, isteğe göre farklı ürünlerden de alarak temin edebilirsiniz.  Pişik kremleri, sürekli ıslak ve nemli olan altlarının pişmesi ve kızarmasını engellemek için önemlidir. Altlarına tuvaletini yapan bebeklerde önleyici bazı uygulamalar olmalıdır.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com