YENİ DEKORASYON TRENDİ: DUVAR POSTERLERİ İNDİRİMLERİ

Duvar posteri resim modelleri standart hazır ölçülerde üretimi yapılmaktadır yeni poster modeli seçenekleri ile istelinen duvar ölçüsüne göre duvar posteri tasarımları yapılmaktadır.

kişiye göre özel duvar posteri tasarımları yapılmaktadır istenilen duvar ölçüsüne göre ister bir görsel isterseniz kendiresimlerinizi duvar ölçüsüne göre baskı tasarımlarıyla poater uygulaması yapıyoruz.

poster kağıtlarında hazır olan posterler standart düzdokusuz dur.isteğe bağlı özel baskılı podter kağıtları isteğe göre kalitesi ve dokusu mevcuttur istenilen kelitede baskı çalışılabilinir.

özel baskılı dokulu kaliteli modellerde en çok tercih ve en kaliteli dayanıklı doku silinebilir tercih edilen model ve doku yüzeyi Non woven tabanlı olmasını tercih ediyoruz.

Poster modelleri duvar kağıdı dokusuyla aynıdır kimi model dokularda yüzey tabakası ince dokulu kuşe kağıdı dokusu tarzındadır.Poster uygulaması öncesi duvar zeminlerinin dokuzuz ve pütürzüz olmasını öneriyoruz. Dalgalı ve bozuk zeminli duvarlaer mutlaka saten alçısı düzeltmemalıdır. yüzeyi saten boyalı duvarlarda poster uyglaması öncesi mutlaka geçiş boya astarı çekilmelidir.

üretimi Yerli ve Alman Duvar posteri modelleri ve Taş desenli duvar kağıtları stoklarımızda satış hizmeti vermekteyiz.

Duvar posterleri uygulamasında ek birleşim yerleri sıfır sıfır gelmeli ve desen motüfleri tutması gereklidir. duvar Posteri yapıştırıcısıyla uygulanmasını öneriyoruz.

duvar posterleri döşemesi sonrası yapıştırızı hava kabarcıkları oluşumunda müdahale etmeyiniz kuruma süresi ortalama  4 ile 6 gün dür.

uygulama mekanlarında pencere ve kapıların kapalı olmasına dikkat ediniz mutlaka kapatılmalı ve podter kuruma süresince kesinlikle dokunulmamalı müdahale edilmemelidir.

Teknik uygulamalarında mutlaka duvar kağıdı ustası ve duvar posteri ustası döşemesini öneriyoruz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com