Guncel

Tesettür Tunik Canlı Renkler Giza’da

Tesettür giyimde kullanılan tüm parçalar sezon başlarında yenilenmektedir. Bu yenilik, yeni parça tasarımları ve askılarda yerini alan kıyafetler ile birlikte gerçekleşmektedir. Sezon başında yeni parça alışverişi yapmak isteyen hanımlar, oluşturdukları kombinler için farklı ama uyumlu üst giyim kıyafet arayışına girmektedir. Sezonun en çok tercih edilen üst giyim ürünlerinden biri ise tesettür tuniklerdir. Tesettür tunik her hanımın rahatlıkla kombinleyebileceği parçalardan biridir.

 Her kıyafet ile uyumlu olan bu parça, aynı zamanda etek ve pantolonlarla birlikte kullanılarak tarzı ortaya çıkarmaktadır. Yeni sezon tesettür tunik parçalarına hızlı bir şekilde ulaşmak isteyen hanımlar, tesettür tunik kategorisi içerisinden kendi tarzına en uygun parçayı seçebilmektedir.

 Sezonun En Yeni Tesettür Tunik Modelleri

 Modayı takip eden hanımların kullandığı tüm parçalar yeni sezon moda akımı ile uyumlu bir kombin içerisinde olmaktadır. Sezonun en yeni tesettür tunik modelleri arasında sarı renk yarasa kol tunik modelleri başta yer almaktadır. Yarasa kol tunik modelleri, özellikle yaz aylarında en çok tercih edilen tunik modellerinden biridir. Rahatlığı ve serin tutması ile bilinen bu tunikler pek çok farklı renkte tasarlanmaktadır.

 Sarı rengin hakim olduğu bu modelin yanı sıra farklı modellerde farklı renkler de bulunmaktadır. Özellikle kırmızı ve mor rengin hakim olduğu sezon başlarında, bisiklet yaka, salaş kol kesimi olan tesettür tunikler, sade renk alt giyim ürünleri ile birleşerek muhteşem bir görünüm oluşturmaktadır. Yuvarlak yaka tunik modellerinin yanı sıra hakim yaka tesettür tunikler de sezonun beğenilen parçalarından biridir.

 Canlı Renkler İle Tesettür Tunik Modelleri

 Tesettür tunik alışverişi yapmak isteyen hanımlar, site içerisinde bulunan tesettür tunik kategorisi içerisinde yeni sezonun en gözde ve beğenilen parçalarına ulaşmaktadır. Bu gözde tunik modellerinde canlı renk kullanımı da göz kamaştırmaktadır. Canlı renklerin sıklıkla kullanıldığı tunik modellerinde yeşil ve pembe renkleri, adeta hanımların zevkine uygun şekilde tasarlanmıştır. Tüm tunik modelleri için gizagiyim.com sitesini inceleyebilirsiniz.

 Beli kemerli olan pembe renk salaş tesettür tunikler, beyaz ve krem rengi pantolonlar ile birlikte kullanılarak, tunik modelinin ön plana çıkması sağlanmaktadır. Aynı zamanda mavi ve yeşil renkleri, canlı renk tesettür tunik modellerinin vazgeçilmez renklerindendir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com