Tekzen’de 200 TL alışverişe 30 TL indirim

Türkiye’nin yüzde 100 yerli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen’de Vodafone abonelerine özel 200 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL indirim sağlanıyor.

Türkiye’nin yüzde 100 yerli ve en yaygın  ev güzelleştirme merkezi Tekzen’de Vodafone abonelrine özel tek seferde 200 TL ve üzeri alışveriş yapanlara 30 TL indirim sağlanıyor.

1 Şubat-31 Mart arasında geçerli olacak kampanyadan faydalanmak isteyen Vodafone’lular, kampanya şifrelerini “Vodafone Yanımda veya Avantaj Cepte” uygulaması üzerindeki Tekzen kampanya sayfasından “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak ücretsiz alacak.

Kazanılacak 30 TL’lik indirim, kampanya koşulunu yerine getirmiş müşteriye anında verilerek ilgili alışverişine yansıtılacak. Vodafone aboneleri aldıkları şifreyi Tekzen mağazalarında kasa görevlisine ibraz ederek ya da tekzen.com.tr’de satın alma aşamasında ilgili alana girerek kampanyadan yararlanacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com