Takım Arkadaşlarından Muriç’e Destek Geldi

Fenerbahçe’nin sezonun başında aldığı Kosovalı futbolcunun son dönemde birçok gol kaçırdığı görülüyor. Bu goller Retrobet giriş nedeniyle moralinin de bozuk olduğu gözlemlenen futbolcuya Fenerbahçeli takım arkadaşlarından tam destek geldi. Fenerbahçeliler Muriç’e Retrobet giriş sezonun başından bu yana takımı onun sırtladığını belirterek kendisinin makine olmadığını, yaşadığı bu düşüşlerin normal olduğunu söyledi.

retrobet giriş Muriç sezonun başında geldiği Retrobet giriş Fenerbahçe’de oldukça iyi bir performans sergilemişti. 25 yaşında olan futbolcunun atmış olduğu goller haricinde oyunları sırtlıyor olması da taraftar tarafından büyük takdir topluyor.

Kaçan Goller Moral Bozuyor

retrobet giriş Takımının kazandığı birçok maçta etkisi olan Muriç, Fenerbahçe’nin oynadığı son üç maçtaysa hiç gol atamadı. Sezonun Retrobet belki de en kritik dönemine geçildiğinde oyuncunun yaşadığı düşüş Fenerbahçe’yi de kötü etkiliyor. Bunun Retrobet farkında olan genç futbolcu da özellikle kaçırmış olduğu goller yüzünden oldukça moralsiz günler yaşıyor. Ancak Fenerbahçeli futbolcuların bu zor günlerde Muriç’e oldukça destek Retrobet olduğu öğrenildi. Kosovalıya moral verdikleri öğrenilen oyuncuların Muriç’i derbi maçı için motive etmeye de çalışıyor.

En Büyük Silahımız Sensin

retrobet Futbolcular Kosovalıya bu maçın oldukça önemli olduğunu hatırlatırken şampiyonluğun Retrobet yakın olduğunu da söylüyorlar. İddiaya göre oyuncular Muriç’e Galatasaray karşısındaki oyunda en büyük silahlarının kendisi Retrobet olduğunu belirttiler. Kendine inanması durumunda başarılı olacağını da söyleyen futbolcuların bu sözleri karşısında Muriç’in mutlu olduğu belirtiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com