Sağlık Hizmetlerine Hazırlık

Her insan hayatında bir dönem mutlaka sağlık sistemine başvurur. Çünkü hastalıklar her geçen gün daha da çok insanı hasta ediyor. Dolayısı ile sağlık sektörünün iş güvencesi de asla bitmiyor. Özellikle gelecek kaygısı yaşayan gençler sağlık sektöründeki mesleklere yöneliyor. Özel Başer Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 2012 – 2013 yılında eğitim öğretim hayatına başlamış tecrübeli bir okuldur. Okulda ki tüm öğretmenler branş öğretmeni olup alanında tecrübelidir. Okulun öğrenci istihdam alanları ise hemşire yardımcılığı ve sağlık bakım teknisyenliğidir. Okulun temel eğitim prensibinde mezun ettiği öğrencilerin mesleklerine yönelik tüm bilgi ve beceriyi kazanmış olması yatar. Sizde çocuklarınızın gelecek kaygısı yaşamasını istemiyorsanız Başer Anadolu Sağlık Lisesi erken kayıtlarından yararlanın.

Okula Kimler Kayıt Yaptırabilir?

Okul sağlık meslek koleji alanında İstanbul bölgesinin en prestijli okullarından biridir. Başer Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’ne kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerin ilk öğretim mezunu olmaları, liselere geçiş sınavında belirlenmiş olan taban puanı almaları öncelikli kayıt şartıdır. Ancak şaşılığı, kekemeliği, psikolojik hastalıkları, sinirsel hastalıkları, bulaşıcı hastalıkları olan öğrenciler okula kayıt yaptıramazlar. Çünkü sağlık uygulama ve sabır gerektiren bir çalışma alanıdır.

Okul Kayıt Ücretleri Ne Kadardır?

Özel Başer Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ücretleri yıl bazına belirlenir. Ödemeler ailelerin isteğine göre aylık ya da pesin olarak alınır. Ancak devlet teşviki kazanan öğrenciler okul ücretlerinin belirli bir kısmını öderler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com