Renkli Saç Trendi

  Bu dönem frisuren 2020 mittellang olarak en çok konuşulan modelleri arasında, çizgi film karakterleri gibi renkli çok güzel saçlara sahip olacağınız modellerdir. Renk uyumu, geçişleri, açık tonlarda ve zıt renklerden oluşan ya da ton sürton tekniği ile farklı renk geçişleri yapılan modellerdir.

  Tiger Eye Trendi

  Doğal koyu saç aralarına doğal görünümlü ışıltılar ve balyajlar istiyorsanız bu model tam size göre. Balyaj modası her dönem kullanılan ve koyu renklerde sert görünümü yumuşatan saç renkleri arasındadır. Özellikle frisuren mittellanges haar saçlar arasında kullanımı yaygındır.

  Katlı Saç Kesimi

  Katlı kesimler schulterlange haare yerine daha uzun saçlarda hoş görünüm sağlayan ve uzun saçın havasına hava katan bir modeldir. Saçları uzatmak oldukça zordur. Bakımı, kullanımı, temizliği her yönüyle zahmetli olan uzun saçlar yine de vazgeçilmezdir. Uzun saç her renk ve kesime yakışır. İster küçük perçemler halinde, ister kakül, dalgalı, düz, doğal ya da kabarık her anlamda, gidilen her yerde ve mekânda topuz olarak dahi kullanılır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com