Paintball Fiyatları

Özellikle gençler tarafından çok sevilerek oynanan paintball Evosports sayesinde daha eğlenceli bir oyuna dönüşüyor. Profesyonelce hazırlanmış olan paintball oyun alanında profesyonel kıyafetler ve ekipmanlar bulunuyor. 1.5 saat süren oyun hem eğlenceli vaki geçirmenizi hem de sosyal aktivitelerde bulunmanızı sağlıyor. Tam bir strateji oyunu olarak gösterilen paintball stratejiden hoşlanan kişiler için harika bir otun türü.  Paintball oyunu kadar oynandığı yerde çok önem arz eder. Geniş alanlarda paintball oyunu oynanabilir. Evosports’un size sunmuş olduğu tesisler son derece geniş olup açık alanda keyifli bir oyun oynama imkanı sunmaktadır.  Paintball fiyatları oyun oynayacak kişilerin en merak ettiği konuların başında gelmektedir.

Paintball Keyfi

Evosports’un paintball fiyatları son derece makuldür. Üstelik 25 kişi ve üzerindeki gruplar için özel indirim ve kampanyalar bulunmaktadır. 1.5 saatlik painball oyununun giriş ücreti 15 liradır. 50’li boya tüplerimiz 7.5 TL’ye satılmaktadır. Müşterilerimiz için farklı bir paketimiz daha bulunuyor. Giriş ücretinin olmadığı, 50’li boya tüplerinin 12,5 TL olduğu paketimizde mevcut. www.evosports.com adresi sizleri bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com