OTOBİL NEDİR?

Şirket araçlarının seçmiş olduğu akaryakıt istasyonlarından otomatik olarak araçtan inip para ödemeden yada fiş, fatura beklemeden hızlı ve kolayca işlerini halledebildiği bir çok konuda elektronik ortamda müşteriye imkan sağlayan bir sistemdir. Geniş filoya sahip şirketlerin bir çok konuda rahatlamasını sağlayan bu sistemle birlite hem zamandan hem de nakitten tasarruf edeceksiniz. Yapacağınız sözleşme ile otobil sistemine kayıt olup başlangıç adımını atmalısınız. İmzalı ve kaşeli sözleşmeyi Ticaret Sicil Gazetesi, Vergi Levhası, İmza Sirküleri ve Araç Kayıt Formu fotokopileri ile ilgili satış yöneticilerimize iletmeniz gerekmektedir.

Opet Otobil kullanıcılarının fatura ödemeleri için anlaşmalı olduğumuz bir çok banka ile iletişime geçip kredili hesap kartı çıkarıp otomatik ödeme talimatı vermesi yeterli olacaktır. Diğer ödeme şekilleri için ise müşteri hizmetlerimizle yada satış yöneticilerimizle irtibata geçmelisiniz. Sözleşme ve ekli evraklar firmamıza ulaştıktan sonra, tüm işlemlerinizin onayını takiben 7 iş günü içerisinde belirtmiş olduğunuz adreste yetkili mobil servis ekibimiz ile montaj işlemlerimiz gerçekleştirilmektedir.Montaj işlemi içinse bu işlemi yapan montaj istasyonlarımıza gidip istediğiniz zaman işleminizi yaptırabilirsiniz. Montaj işleminde halka tipi ünite yada bireysel anahtarlığı tercih edebilirsiniz.

Halka tipi ünitede pompa ile benzin gözünün birleşmesi ile başlayan bir akaryakıt alımı söz konusudur. Radyo frekansları ile iletişim sağlayan pompa ve araç içine yerleştirilmiş halkalar ilk temas halinde merkezin onayı üzerine akaryakıt alımını başlatır ve fiş kesilir. Size ön saha elemanı tarafından verilecek olan bu fişte sadece ön bilgiler yazmaktadır hiçbir fatura bilgisi taşımamaktadır ve fatura olarak kullanılamaz. Fatura kontrollerini günlük, haftalık ve aylık olarak bildirmiş olduğunuz mail adresinize tarafımızdan gönderilecektir. İkinci seçenek olan bireysel anahtarlık ise arabanızın arka camına yapıştırılmış olan logomuz sayesinde ön saha elemanları sizi tanır ve uygun akaryakıt alacağınız bölüme yönlendirir.

Kesinlikle araçtan inmeden bir ödeme yapmadan bu işlemi en hızlı şekilde halledebilirsiniz. Bunların yanı sıra otobil size kullandığınız akaryakıtın limitlendirilmesine izin verir. Şirket aracınızın hangi istasyondan ne kadarlık yada kaç litre akaryakıt almış olduğunu tarafınıza gönderilen fatura mailinde kontrol edebilirsiniz. Şirket araçlarınızda veya kişisel araçlarınızda yanlış akaryakıt aldım korkusu yaşamadan uygun akaryakıt, kayıtlı olan araç bilgilerinize göre aracınıza doldurulur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com