Guncel

Nano Maske Özellikleri ve Fiyatları www.nanofibermaske.com’da!

Nano Maske

Koronavirüs salgını ilk defa Aralık 2019’da başladığından bu yana hızlı yayılmaya devam ederken kişisel önlemler almak hayati önem taşır. Özellikle gündelik hayatta kullanılan yüz maskeleri solunum yoluyla bulaşan virüsü engellemek için gereklidir. Peki, normal bir cerrahi maske koronavirüse karşı gerçekten sizi koruyabilir mi?

Bilimsel kanıtlara bakıldığında cerrahi maskeler virüsten korunma değil virüsün bulaşmasını engelleme konusunda etkili olarak ifade edilir. Filtreleme özelliği olan solunum maskeleri koronavirüse karşı sizi gerçekten koruyacak maskelerdir. Bu maskelere genel olarak nano maske denir.

Koronavirüs salgının önlenmesi için yapılan çalışmalarda özellikle de solunum maskesi teknolojilerinin geliştirilmesi önemli bir yere sahiptir. Nano teknolojinin filtreleme gücü yüksek solunum maskelerinde kullanılmasıyla virüse karşı en etkili maske yapısı ortaya çıkmıştır. Nanofiber teknolojisiyle üretilen N95, N99, FFP2 ve FFP3 filtreleme özellikli solunum maskeleri havada bulunan 2,5 mikrondan büyük parçacıkların en az yüzde 95’ini bloke edebilir.

Cerrahi yüz maskesi yerine nanofiber maske kullanmak sizi koronavirüse karşı gerçekten korur. Nano teknolojili maskelerin belli standartları vardır ve etkinlikleri sertifika ile onaylanır. Sertifikalı orjinal bu maske çeşitlerini güvenilir firma garantisiyle incelemek için nanofibermaske.com adresinden yararlanabilirsiniz. Ürünlerinin kalitesi ile kendini birçok kere kanıtlamış olan firma farklı kullanım alanlarına göre geniş ürün çeşitliliği sunar.

Nano Maske Özellikleri

Solunum yolunun virüs ve bakterilerden korunması için temel öğe olan maskelerin koruma seviyesi maskenin yapısına bağlıdır. Solunan havayı filtreleyerek koruma sağlayan yüz maskeleri için performans gereksinimlerini belirleyen belli standartlar vardır. Orjinal sertifikalı nano maske özellikleri oldukça farklıdır. Piyasada nano teknolojili maske olarak sunulan ürünler nano teknolojiyle üretilmez.

PFE yani Partikül Filtrasyon Verimliliği, BFE yani Bakteriyel Filtrasyon Verimliliği, akışkan direncinin yanı sıra diferansiyel basınç ve yanıcılık gibi özellikler güvenli ve koruyucu maske üretiminde temel alınan ana standartlardır. Koronavirüse karşı yüksek koruma sağlayan bu yüksek teknolojili maskeler partikül filtrasyon ve bakteriyel filtrasyon açısından en yüksek performansı gösterir. Hifyber nano teknolojisiyle üretilen bu maske çeşitlerinin özellikleri;

  • Nano membran mükemmel hava geçirgenliğine sahiptir ve nemle temas halinde bile performansının% 80’ini 24 saatten fazla korur.
  • Yüksek koruma sağlayan bu maskeler %99.9 filtrasyon sunar.
  • İçeriden ve dışarıdan gelebilecek 0.3 mikrona kadar olan tüm virüsleri engeller.
  • ●       Çok katmanlı bu ürünler Hifyber teknolojisi ile üretilmiştir.
  • Uluslararası akredite laboratuvarları tarafından denenmiş güvenilirliği açısından test sonuçlarına sahiptir.

Yüksek Hifyber teknolojisiyle üretilmiş olan bu maskeler koronavirüse karşı en etkili korumayı sağlar.

Nano Maske Özellikleri ve Fiyatları

Nano teknolojili maskelerin bilimsel olarak onaylanması gerekir. Maalesef piyasada birçok sahte ürün bulunmaktadır. Nano teknolojiye sahip markaların ürünleri testlerden geçirilerek onay alır. Orjinal sertifikalı nano fiber maske almak için güvenilir adres olan https://www.nanofibermaske.com/kategori/nano-maske web sitesini ziyaret edebilir, sertifika ve etkinlik raporlarını inceleyebilirsiniz.

Firma kaliteli maskeleri en uygun fiyat seçenekleri ile size sunarken, sağlığınızı düşünerek hareket eder. Ekonomik fiyatlarla N95, N99, FFP2 veya FFP33 maskelerin siparişini, bu adresten güvenle verebilir, bu ölümcül virüsten tam koruma sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com