Guncel

Nakliye Nedir

Nakliye sektörü üç farklı çeşitten oluşur. Parsel nakliye, evden eve nakliye ve komple nakliyedir. Talep ettiğiniz nakliye çeşidine göre farklı fiyatlar ile karşılaşırsınız. Firmamız tüm nakliye çeşitlerinde sizlere yardımcı olabilir. Son yıllarda evden eve nakliye sektörü büyük gelişme göstermiştir. Sektöre olan talebin artması, yeni firmaların kurulması ve teknolojik imkânların gelişmesi bu duruma zemin hazırlamıştır.

Evden eve nakliye firması tutarken çok dikkatli olmalısınız. Özellikle şehirlerarası taşımalara büyük sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Karşınıza çıkabilecek farklı bir sorun ise işlem sonrası firmanın ek ücret talep etmesidir. Böyle sorunlar yaşamamak için mutlaka garantili hizmet tercihi yapmalısınız.

Ofis Taşıma

Ofis taşıma işlemi dikkat ve özen isteyen bir durumdur. Firmamız hizmet öncesi ofis ortamına giderek, ofis malzemelerini tespit eder ve listesin oluşturur. Firma çalışanımız hangi eşyalarınızın taşınma önceliğinin olup olmadığını belirler. Ofis çalışma programını alır ve çalışanların mesaisinin aksamasını engelleyecek şekilde nakliye planı oluşturur. Analiz etme, plan oluşturma ve yeni ofisin yerleştirilmesi işlemleri nakliyat fiyatının içerisine dahil edilir. Mümkün olan en kısa sürede taşıma işlemini tamamlıyoruz.

Parça Eşya Taşıma

Taşınacak olan eşya miktarının az olması ya da makine gibi ürünlerin parça halinde taşınması ihtiyaçlarınız olabilir. Böyle durumlarda nakliyat firmamızdan parça eşya taşıma hizmeti de alabilirsiniz. Taşınacak olan eşyanın  sayısı, boyutu ve malzemesine uygun araçlarımız ile yardımcı oluyoruz. İki adres arası mesafe yakın ise genel olarak aynı gün içerisinde nakliye hizmetini gerçekleştiriyoruz.

Parça eşya taşıma ücretleri eşyaların sayısına ve adresler arası uzaklığa göre değişiklik gösterir. Öğrenciler, bekârlar ve iş yerleri daha sık parça eşya taşıma talebinde bulunuyor. Bütün müşterilerimize eşya gözetmeksizin hizmet veriyoruz.

Eşya Yük Taşıma

Eşya ve yük taşıma işlerinde çok dikkatli olmalısınız. Asansörlü taşıma hizmeti vermeyen firmalar eşya güvenliğini tam manası ile tamamlayamaz. Mobilya ve beyaz eşyalar taşınma sırasında zarar görebilir Yük olarak ağır olan eşyalar düşme sırasında çalışan personele ve müşterilere zarar verebilir. Yüksek binalardan eşya taşınması asansör olmadığı sürece çok uzun saatler alabilir.

Firmamız can ve mal güvenliği için asansörlü taşıma hizmeti verir.  Ev ve ofis taşımacılığında uzman haline gelen firmamız ile çalışmak için iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.

Nakliyeci Firma

Nakliye denildiği zaman akla evden eve taşıma hizmeti gelse de içerisinde fabrika taşımacılığı, yük taşımacılığı ve şehirlerarası nakliyat vb. taşımacılık farklı hizmetlere girer. Firmalar bünyelerinde bulunan araç ve elemanların durumlarına göre hizmet potansiyellerini genişletebilirler.

Müşterilerimizin en korktuğu adım eşyaların demontaj ve paketlenme işlemidir. Özellikle büyük evlerde ve iş yerlerinde  zaman kaybına neden olabilir. Tecrübeli elemanlarımız sayesinde kısa sürede en güvenli şekilde demontaj işlemini gerçekleştiriyoruz. Ustalarımız mobilyaların sökülmesi konusunda gereken tüm teknik bilgiye sahiptirler. Vermiş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için istediğiniz zaman web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Uygun Taşıma Hizmeti

Uygun taşıma ve kaliteli hizmet almak her müşterimizin hakkıdır. Uygun fiyat denildiği zaman akla genel olarak profesyonel olmayan hizmetler gelir. Uzun yıllardır müşterilerimize sonucundan memnun kalacakları, güvenli ve uygun taşıma sunuyoruz. Sektörde köklü bir firma olmamıza ve her zaman tercih edilmemize neden olmuştur. Nakliye hizmetine ayıracağınız bütçenize uygun paketlerimizi seçebilirsiniz.

Şehirlerarası ya da şehir içi taşımacılıklarına uygun fiyatlı paketler sunuyoruz. Özellikle son yıllarda şehirlerarası nakliye fiyatlarının artması ile insanlar mağdur olmuşlardır. Mağdur olmamak ve profesyonel hizmet almak için bizleri tercih edebilirsiniz.

Evden eve nakliyat hakkında detaylı bilgi almak için sitemizi ziyaret ediniz. https://www.korkmazoglunakliyat.com/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com