Mitsubishi Outlander Araçların Servis Bakımı ‘ nda Kalite ‘ nin Tek Adresi Güneri Motors

  
                                                                  

Mitsubishi Motors‘un 2001’den bu yana ürettiği SUV sınıfındaki aracıdıdır. Japonya’da ilk nesli Artiek ismiyle satılmıştır. İlk nesil Daimler-Chrysler grubu ile birlikte geliştirilmiştir. 2007’de ikinci nesil Outlander piyasaya sürülmüştür. Büyük bir ön panjuru bulunmaktadır.2013’te üçüncü nesil Outlander piyasaya sürülmüştür.

Outlander’ın tasarımı diğer araçlardan farklı olarak tasarlanmıştır. Yerden oldukça yukarıda konumlandırılmış panjuru ve farları dikkat çekmektedir. Panjuru oldukça geniş olduğundan etkili hava girişine imkan tanımaktadır. Aracın bakım-onarımını Mitsubishi yetkili servis ustalarına yaptırınız. Boyut olarak 4.65 metre olan araç orta boylu bir SUV modelidir.

Gösterişten uzak olan bir kokpite sahiptir. Arka koltuklar da yetişkinlerin rahatlıkla oturabileceği baş ve diz mesafesi oldukça iyidir. Mitsubishi servis hizmeti yüzünü güldürecektir. Arka koltuklar da +2 koltukları ile toplamda 7 kişilik araç haline gelebiliyor. Güneri Motors ‘ da istediğiniz zaman gelip inceleme imkanına sahipsiniz. Ülkemiz de 2 litrelik benzinli motor, otomatik vites ve 4 çeker seçeneğiyle sunulmuştur. 150 hp , 195 Nm atmosferik motora sahiptir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com