Markanıza Değer Katın

Her ürünün bir markası vardır. Markanızı tescillendirerek markanıza değer katabilirsiniz. Markatescilsorgulama.com.tr sitesinden marka tescil sorgulama yapabilir ve markanızın tescillenmesi için yardım alabilirsiniz. Tescili yapılmış olan her markanın bir değeri vardır ve kaliteli ürünler üretilerek, markanın değeri sürekli artırılabilmektedir. İnternet sitesi üzerinden belirlediğiniz marka isminin sorgulamasını yapabilir ve sorgulama sonucuna göre kendinize uygun bir marka ismi belirleyebilirsiniz. Site üzerinden online marka sorgulama yapabilir, site uzmanlarından yardım alabilirsiniz.

Yapılan İşlemler

Firma internet sitesi üzerinden patent sorgulama ve diğer sorgulama işlemlerinin tamamını online olarak yapılmasına izin veriyorlar. Sorgulamalar yaparak, kendiniz için marka belirlediğinizde, online tescil başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Site üzerinden yaptığınız başvuruları değerlendiriyor ve sizin adınıza tüm işlemleri takip ederek markanızın tescillenmesini sağlıyorlar. Bulunduğunuz sektöre göre sizlerin talebi doğrultusunda, isim belirlemede sizlere danışmanlık hizmeti veriyorlar.

İsminizi Kendiniz Belirleyin

Belirleyeceğiniz marka ismi sizi dünyaya tanıtacak ve müşterileriniz sizleri, ürünlerinizi bu isim ile tanımaya başlayacaktır. Sitenin online hizmetlerinden faydalanarak isim hakkı sorgulama yapabilirsiniz. İsim hakkını satın aldığınızda ve tescilini yaptırdığınızda, o isim artık sizindir ve başkaları kullanamayacaktır. Markatescilsorgulama.com.tr sitesinde markalaşmanızı kolaylaştıracak tüm hizmetler verilmektedir. Tescil sayesinde, ürünlerinizin rakip ürünlerden ayırt edilmesi sağlanacak, marka değeri kazanarak, ürünleriniz ve firmanız popüler olabilecektir. Siteleri üzerinden verdikleri tüm hizmetlerinde, markanız ile ilgili tüm işlemleri ilk başından son anına kadar takip ediyorlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com