Labor Tekstil ve Satış

Labor Medikal Tekstil ürünleri internet sitesi üzerinden doktorlara, hemşirelere ve tüm sağlık personeline uygun şekilde ürettikleri üniformaları satmaktadır. Kaliteli ve kendi üretimleri olduğu ürünleri farklı bedenlerde, renklerde ve seçeneklerde internet sitesi üzerinden satmaktadır. Kırmızı, pembe, mavi, yeşil, lacivert ve daha birçok renkte ürettikleri kıyafetler, sağlık sektörü tarafından son derece sevilmektedir.

Terlik Çeşitleri ve Sipariş

Sabo terlik fiyatları da her bütçeye uygun olacak şekilde düzenlenmiş olan siteden, kendi ayak numaranıza uygun olan ortopedik tabanlı ve dilediğiniz renkte sipariş verebilirsiniz. Üzerinde dilerseniz desenli şekiller dilerseniz düz renkler tercih edebilirsiniz. Kalın tabanları sayesinde gün boyu ayakta dururken, rahatlığınızı da koruyacaktır.

Hemşireler İçin Üniforma

Hemşire forması nereden alınır fiyatları nelerdir diye düşünen hemşirelere, Labor Tekstil sayfası tavsiye edilir. Bu sitede hem beden ölçülerine tam uyacak hem de gün boyu cildinin hava almasını sağlayacak kumaşlar kullanılır. Hemşire formaları arasında hamile, tesettürlü, tam takım, çocuk bölümü için özel üretilmiş üniformalar da bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com