Guncel

Kuru Saç Bakımı İçin Saç Kremi Ne İşe Yarar?

Saç bakım kremi ile kuru saçlara son. Ama sıradan bir saç kremi ile değil tabii ki! Yoğun vitamin destekli HC saç kremi sayesinde saçlarınız canlı ve sağlıklı görünecek.

Tüm kadınların ortak sorunu saçlarıdır. Çünkü devamlı işlem yaptırıldığından dolayı saçların doğal dengesi bozulmakta ve bozulan denge ile saçın vitamin değerleri düşmekte çeşitli saç sorunlarına yol açılmaktadır. Bunlardan en önemlisi saç derimizin kurumasıdır.

Kuru Saçların Özellikleri

Kuru olan saç derisi, saçın uzamasını, canlı ve parlak gözükmesini engellemektedir. Saç derimiz fazla ısıya ve ışına maruz kaldığı için, az su tükettiğimizden ve yediklerimize dikkat etmediğimizden cansız ve vitaminsiz kalmaktadır. Ancak günümüzde her şeyin bir kolaylığı olduğu gibi artık kuruluğa da çareyi dış faktörlerden de alabilmekteyiz. Kullanabileceğimiz içeriğinde vitamin ve kuruluk önleyici saç bakım kremleri ile saçlarımızı sağlığına kavuşturmak artık çok kolay.

Kuru Saçlarda Neye Dikkat Edilmeli!

Peki, saçlarımız için neler yapabiliriz diye merak ediyorsanız; öncelikle sıcak suyu hayatınızdan çıkarmalısınız. Saçlar soğuk su ile canlanır. Bu sebeple çoğu kuaför saçı soğuk su ile yıkamaktadır. Kış ayların da bu durum sizi zorlasa da parlak ve güçlü saçlar için Yoğun vitamin destekli HC saç kremi desteği ile saçlarınızı yıkamanızı tavsiye ediyoruz.

Kuru Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

Kullanabileceğiniz saç bakım kremleri içeriğinde sülfat barındırmamalıdır. Sülfat ve alkol barındırmayan şampuan ve kuru saçlar için şampuan saçınızın doğallığını bozmaz ve kurutmaz. Protein, omega3 yağ asidi ve demir vitaminleri destekleyici yiyecekleri tüketmelisiniz. A ve C vitaminlerini bol miktarda tüketmeniz kuruluğun önüne geçebilmektedir.

Ekstra olarak kullanacağınız saç bakım yağlarında ve diğer bakım ürünlerinde de içeriği zengin olan ürünleri tercih etmeniz uzun vadede güçlü ve parlak saçlar ile size kendini gösterecektir. Saç bakım ürünlerinde Badem Yağı, Jojobo Yağı, Susam ve Argan Yağı içeriği olan ürünleri tercih etmelisiniz.

Kullanacağınız saç nemlendirici şampuan da takviye kuvvet olacaktır. Saçınızı tararken mutlaka tarağınıza Yoğun vitamin destekli HC saç kremi damlatmalısınız. Kuru bir saç yapısına sahipseniz mutlaka güneşte şapka takmalı, saç bakım yağları, destekleyici şampuan ve saç kremi kullanmalısınız. Uzun vadede emeklerinizin karşılığını güçlü ve parlak saçlarla alacaksınız.

Kırışıklık Karşıtı Bakım Kremi

Yeniden diriliş bitkisi, tek bir damla su olmadan uzun süre hayatta kalabilmek için eşsiz ve büyüleyici bir kabiliyete sahiptir. Bu süre Sahra Çölü’nde 100 yılı bulabilir. Bu süre zarfında diriliş bitkisi tamamen kurur ve yaşadığına dair herhangi bir belirti göremezsiniz. Bitkinin yaprakları küçülür, solmuş ve ölü görünür. Ancak görünüşler aldatıcıdır; her seferinde yağmurlar başlar başlamaz bitki adına yakışır şekilde yeniden canlanır. Yağmurlar durduktan sonra, tekrar kurur ve bir sonraki diriliş mucizesini bekler. Kırışıklık kremi hakkında detaylı bilgi için bizi hccare sitesi üzerinden arayabilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle