Kaynak İle Saç Uzatma

Boya, röfle gibi nedenlerle saçlar yıpranır ve kopar. Yıpranan saç uçları kötü bir görüntüye neden olduğu için kesilmesi gerekir. İstanbul saç kaynak merkezi olarak hizmet veren firma, mikro kaynağı Türkiye’ye ilk getiren firmadır. Firma her saç tipine uygun kaynak yapmaktadır. Özellikle ince telli saçlar için çok uygundur.

Mikro Kaynak Sağlıklı Mıdır?

Tüm kaynak çeşitleri bir nebze de olsa saça zarar verir. Firma mikro kaynak uygulamasından önce saçların kırıklarını temizler ve kaynak işlemini uygular. Mikro kaynak saça en az zarar veren uygulamadır. Saçlarınız ince telli ve düz ise farklı bir stil için kırmızı kızıl saç kaynağı uygulamasını yaptırabilirsiniz. Ne kadar saç kullanılacağına mikro kaynağı uygulayan kişi karar verir. İşlem sonrasında siz bile yeni haline inanamayacaksınız. Kullanımı oldukça rahat ve konforludur. İstediğiniz zaman çıkarıp istediğiniz zaman tekrar taktırma imkanınız vardır. Fön çektirmek, taramak, fırçalamak kaynağa zarar vermez.

Mikro Kaynak Fiyatları

Kaynak çeşitleri çok fazladır. Rahat ve konforlu olsun derseniz kesinlikle mikro kaynağı tercih etmeniz gerekir. Firma mikro kaynak uygulamasında yüz tipinize en uygun şekli yapar. Dilerseniz daha sonra boyatabilir veya kıvırcık yaptırabilirsiniz. Saç işlemleri ile uğraşmak istemiyorsanız kırmızı kızıl saç kaynak yaptırarak doğallığa kavuşabilirsiniz. Mikro kaynak diğer kaynak çeşitlerine göre daha pahalıdır. Fiyat bilgisi için mutlaka firma ile irtibata geçmeniz gerekir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com