Kardeşlik Testi Fiyatları Ne Kadardır?

Avrupa’nın en saygın moleküler genetik alanındaki kuruluşlarından aldığı akreditasyon belgeleri ile ülkemizde güvenilir bir şekilde hizmet veren DNA Test Merkezimiz, bünyesinde barındırdığı uzman ekibi ve son teknoloji donanıma sahip laboratuvarları ile talep edilen tüm DNA testi çalışmalarında en etkili sonuçlara ulaşmaya devam etmektedir.

DNA test merkezimiz tarafından gerçekleştirilen profesyonel çalışmalar arasında kardeşlik ve akrabalık testleri de yer almaktadır. Özellikle iki veya daha fazla birey arasında biyolojik açıdan gerçekten akrabalık olup olmadığının tespit edilmesinde öne çıkan bu testlerin son teknoloji gelişmiş cihazlarla donatılmış kapsamlı laboratuvarlarda alanında uzman çalışanlar tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

STR Testi Nedir?

Moleküler biyoloji alanında uzmanlık seviyesinde bulunan ünlü Moleküler Biyolog Alpay AVCI, merkezimizde gerçekleştirilen kardeşlik testi uygulamaları ile ilgili olarak “Kardeş olduğu iddia edilen iki birey arasındaki kardeşlik bağının gerçekten biyolojik anlamda olup olmadığının tespiti için yapılan bu testimizde, genetik kardeşlik bağı doğrulaması için STR test yöntemleri de uygulanmaktadır.” demiştir. Genellikle babalık testi ve benzeri testlerde de öne çıkan bu teknikler, her biri genetik alanında uzmanlık seviyesinde olan profesyonel çalışanlarımız tarafından büyük bir titizlikle uygulanmaktadır.

X ve Y kromozom testleri olarak da bilinen kardeşlik testi uygulamalarında talep edilen fiyatlar birbirinden farklılık göstermektedir. Dolayısıyla bu testler için sabit bir fiyat belirlemek mümkün olmamaktadır. En güncel kardeşlik testi ve STR uygulamaları hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için DNA Test Merkezi’mizin kurumsal web sitesi olan siteye https://www.dnatesti.com.tr bağlantı adresini kullanarak tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Annelik Soyu Testi Nedir?

Kardeşlik testi uygulamaları ile paralel olarak gerçekleştirilen testler arasında yer alan annelik soyu testi, iki veya daha fazla kişi arasında anne soyuna bağlı olarak kalıtsal açıdan aktarılan genetik ilişkinin olup olmadığı tespit edilmektedir. İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirler başta olmak üzere Türkiye çapında 9 farklı ilde faaliyet gösteren DNA Test Merkezi’mizde bu testler ile ilgili olarak bilinmesi gereken tüm detaylı bilgilere ulaşabilir, anne soyu testi yaptırmak için ücretsiz randevu alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com