Kaptanlar Nakliyat – Şehir İçi Yük ve Eşya Taşıma

Kaptanlar nakliyat firması 1995 yılında İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında iki şube olarak kurulmuş olup, kuruluş amacı müşterilerinin nakliye ve taşımacılık ihtiyaçlarını karşılamak isteğidir. Güleryüzlü ve tecrübeli çalışanlarıyla İstanbul’da evden eve nakliyat ve yük taşıma hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Günümüzde nakliyat hizmeti gerçekleştiren çok sayıda nakliye firması bulunmaktadır. 

İstanbul’daki nakliye firmaları aralarında hizmet gerçekleştirecek profesyonel ve makul fiyatlı taşıma yapan firmayı bulmak sizler için zor olacaktır. Yapılan modern taşımalar ve geniş araç filosuyla İstanbul’da kendini tanıtmış olan Kaptanlar nakliyat firması sizler için doğru tercih olacaktır.

Kaptanlar Evden Eve Nakliyat Firması

İstanbul’un metropol bir şehir olması nedeniyle günlük yapılan evden eve taşımalar çok sık olmaktadır. Kaptanlar evden eve nakliyat firması gerçekleştirdiği ev taşımaları, ofis taşımaları ve daha birçok kurumsal taşımacılık hizmetleriyle müşterilerinin güvenini kazanmış olup, yaptığı tüm taşımalarda eşyaları sigorta kapsamına almaktadır. İstanbul’da yaşıyor ve evinizi taşımak istiyorsanız Kaptanlar nakliyat firmasından fiyat almadan taşınmayın. 

Makul fiyat çerçevesinde profesyonel taşımayı barındırarak en konforlu adresten adrese ev taşımayı gerçekleştiriyoruz. Paketlemeli ve marangozlu taşımacılık kapsamında adresinizde mobilyalarınızın demontesi gerçekleştirilerek diğer tüm eşyalarınızla beraber paketlenmektedir. Taşınacağınız yeni adresinizde eşyalar paketlerinden çıkarılarak, tüm kurulumları personellerimizce gerçekleştirilmektedir. 

İstanbul Asansörlü Evden Eve Nakliyat

İstanbul’da yüksek binalara yapılan evden eve taşımalar veya rezidanslara yapılan ofis taşımalarında asansörlü taşıma araçlarımızı devreye sokuyoruz. En üst katlara ulaşan asansörle paketlenmiş olan eşyalarınızı sorunsuz şekilde taşıyoruz. Yapılan bu taşımacılık hizmetiyle diğer nakliye şirketlerine örnek bir firma olmuştur. Kaptanlar Nakliyat olarak sizlere var olan standartların üzerinde profesyonel bir taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınızı ev ve ofislerinize hasarsız bir şekilde taşıyoruz.

Yılların firmamıza kattığı deneyim ve tecrübeyle sizlere kaliteli hizmet sunarak, devamlılığımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Yapılan tüm taşımalarda iş güvenliği ve iş takibi firmamızın yetkili kişilerince yakından takip edilmektedir.

İstanbul Ev Taşıma Fiyatları

Şehir içi ve şehirler arası Ekonomik ev taşıma hizmeti gerçekleştiren Kaptanlar nakliyat firmamız özel indirimlerle taşıma gerçekleştirmektedir. Ev taşımada talep edilen ücretler içerisinde paketleme ve ambalajlama, sökme ve takma gibi hizmetlerde yer almaktadır. Bu nedenle sonradan farklı bir fiyat teklifi ortaya çıkmamaktadır. 

Kaptanlar Nakliye firmasının sunduğu şehir içi nakliye hizmetleri;

 • Şehiriçi nakliyat,
 • Evden eve nakliyat,
 • Nakliyeci hizmeti,
 • Yük taşıma işlemleri,
 • Şehirler arası nakliyat,
 • Kamyon, kamyonet kiralama
 • Parsiyel Yük ve eşya taşımacılık,
 • Kamyonet nakliyatı
 • Ucuz nakliye hizmeti,
 • Ofis ve büro taşımacılık
 • Tekstil taşımacılığı
 • İşyeri taşıma,
 • Parça eşya taşıma,
 • Fabrika taşıma,
 • Fuar taşıma,

hizmetleri için firmamızı 7/24 arayabilir fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için www.kaptanlarnakliyat.com web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Telefon : 0534 798 42 60 

Telefon : 0535 735 55 36 

Telefon: 0531 481 08 01

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com