Kampanya: Şok Marketler´de 25 TL ParaPuan!

Şok Marketler´de 25 TL ParaPuan!

 

Kampanya Detayları

CardFinans bireysel kredi kartlarınızla 03 Ocak – 30 Ocak tarihleri arasında yapacağınız toplamı 200 TL ve üzerini bulan alışverişlerinizin ilkine 25 TL değerinde ParaPuan! Katılmak için kampanya tarihleri arasında SEPET yazıp 2273’e SMS gönderin!

Kampanya kapsamında Şok Marketleri’nde 03 Ocak – 30 Ocak 2018 tarihleri arasında QNB Finansbank POS’larından toplamı 200TL ve üzerini bulan alışverişlerin ilki için geçerlidir.

Tütün ürünü alışverişleri ve TL/dakika yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Bireysel banka kartları, ticari kredi ve banka kartları, Enpara kredi kartları, Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix ile yapılan alışverişler, sanal kartlar, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin kampanya süresince “SEPET”, yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e  SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır.

Cep Şubesi’nden ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin kampanya süresince “HEMEN KATIL” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olmaları gerekmektedir.

Kampanya müşteri bazında olup,  bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 25 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.

Kazanılan ParaPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kredi kartına 1 Şubat 2018’de yüklenecek, Şubat sonuna kadar geçerli olacaktır. Kullanılmayan ParaPuan’lar 2 Mart 2018’de geri alınacaktır.

Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen ParaPuan’lar geri alınacak; ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.

Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

CardFinans Fix “Artı Paket”  ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay CardFinans Fix kartınızdan tahsil edilir. CardFinans Fix Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi için 08502220900’u  arayabilirsiniz.

Üye marka kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

Şok’un tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Şok Marketleri’nden alınabilir. QNB Finansbank’ın bu  kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Şok Marketleri’nden satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Şok Marketleri’nin 0212 5763300 numaralı şikayet hattına iletebilir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com