Kaliteli Bal Tüketmek İçin

Günümüzde balın insan sağlığına olan faydaları yapılan araştırmalarla kanıtlanmıştır. Ancak piyasada pek çok bal markası bulunmaktadır. Dolayısı ile tüketiciler hangi balın sağlıklı ve organik bal olduğunu bilemiyor. Oysa doğru ve uygun koşullarda üretilmeyen bal tüketmek yerine hiç bal yememek daha doğrudur. Çünkü eğer bir balın içerisine yüksek dozda glikoz şurubu konursa yada üretilen bal kimyasal işlemlerden geçirilirse o bal tüketiciye faydadan çok zarar sağlar. Firma uzun yıllardır doğal bal üretimi yapan dededen toruna ailecek bal üretimi konusunda eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Firma bal üretiminin ilk yıllarında ağaç kovuklarını kovan olarak kullanmış ve teknolojik gelişmeler ile modern bal üretimine geçmiştir. Firmada satışta olan ürünleri incelemek için https://www.buyukdedeminballari.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Organik Yayla Balı

Firmanın ürettiği tüm ballar Türk gıda kodesksinin bal tebliğine uygun olarak üretilmiş olup Tarım bakanlığı tarafından denetlenir. Firmanın Erzurum Övenler’de bulunun bal üretim merkezinde yüzde yüz doğal yayla balı üretilir. Her sezon tap taze ve sınırlı miktarlarda üretilen ballar piyasanın en yüksek prolin değerine sahiptir. Çiçek balı üretimi için kurulan merkez yaklaşık 1500- 2000 kilo metre rakıma sahip olan endemik bitkilerin olduğu bir bölge olup, üretilen ballar en doğal ve işlem görmemiş hali ile sizlere ulaştırılır.

Firmada Sadece Çiçek Balı Mı Satılıyor?

Firma bal üretimi konusunda adete tarihi döngünün canlı örneğidir. Uzun yıllardır bal üreten firmanın online sitesinde sarma bal mumu, ham bal mumu, polenli bal çeşitleri ve büyük dedemin balları firmasına ait spesiyel baş çeşitleri bulunur. Satılan her bal cam kavanozlarda muhafaza edilir. Firmanın sattığı tüm ürünler İstanbul teknik üniversitesi arı teknokent araştırma merkezinde analiz edilir. Firmadan bal yada diğer ürünlerden alan müşteriler istedikleri labaratuvarlarda ürünleri analiz ettirebilir.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Firmadan ürün sipariş etmek için online sitesini yada Whatsapp numaralarını kullanabilirsiniz. Sipariş edilen ürünler firma tarafından iki gün içinde tedarik edilerek anlaşmalı kargoya teslim edilir. Firmadan sipariş edilen hiçbir üründen kargo bedeli alınmaz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com