Guncel

Geçmişten Bu Güne İnci Davetiye!

Şimdilerde çoğu kişinin ortak tercihi olan, çiftlerin kendi istediklerini rahatlıkla bulabildiği, mutluklarını duyurmak için yardım aldıkları İnci Davetiye, kırk yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir. Kurulumu 1978 yılına dayanmaktadır ve Hızır Aydın tarafından sıfırdan, küçük bir işletme olarak başlatılmıştır. O dönemlerde iste üretimi yapılmakta olan şey kartpostallardır.

Zamanla, kuruluşundan altı sene sonrasında ürün çeşitliliği için adım atan marka, gelişme süreci içerisinde olduğunu ve yerinde saymaktan uzak olarak dönemin ihtiyaçlarını da takip ettiğini gösterip imsakiye, tebrik posterleri, mektup zarfları gibi yollara başvurmuşlardır. Elbette bu süreci de en iyi şekilde tamamlamalarının asıl nedeni toplumun sesini duymalarından ve hareketlerini de buna göre belirlemelerinden geçmektedir.

Aradığınız Her Stile Uygun Davetiye Seçenekleri İçin!

Düğün dönemlerimizde çok büyük heveslerle hazırlıklar yaptığımız sırada istediğimiz, bize uygun olduğunu düşündüğümüz davetiyeler bulma konusunda yaşadığımız sıkıntılar da belirgindir. Çünkü çiftler genel olarak seçimlerini kendilerini yansıtan içeriklerle sağlamak isterler. Bunlarda da tercih döneme uygun olan davetiye seçenekleridir ancak çoğu yerde davetiye fiyatları oldukça yüksek verilmektedir.

İnci davetiye de bu iki sıkıntınızı da çözmek adına, hem kendi üretim sahasında her tarza ve yeni dönemin tercihlerine uygun yüzlerce çeşit davetiye üretmekte hem de bu şartlara rağmen fiyat kısmında da oldukça iyi seçenekler sunmaktadır. Çünkü marka, kendi kapsamında müşteri memnuniyetini her şeyden daha önde tutmaktadır.

Özel Günlerinize Ek Mutluluklar Yaratmak İçin İnci Davetiye!

Düğün davetiyesi kısmında hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadan seçip, uygun fiyatlarla da karşılaştığınızda siz ödeme kısmında da sağladığı konforla daha çok memnun kalacağınız marka, ücretlendirme için kullanacağınız kart bilgilerinizi yalnız sizin görebileceğiniz bir şekilde koruma altına alıyor. Yani siz, ödeme yaparken bir endişe duymuyorsunuz.

Dört gözle beklemeye başladığınızı da bildiklerinden teslimatı olabildiğine hızlı şekilde yapan firma, kargo ücreti talebinde de katiyen bulunmuyor. Ülkenin her noktasına gelmesinin yanı sıra, sizlere büyük bir rahatlık sağlıyorlar. Aynı zamanda ülkemizde satış yaptıkları gibi yurt dışı kapsamında da siparişlerinizi oluşturma imkanına sahip olabiliyorsunuz. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com