Fenerbahçe’nin Eski Oyuncusu Deivid de Souza Açıklamalarda Bulundu

Fenerbahçe’nin eski futbolcusu Deivid de Souza Süper Lig hakkında ve eski takımı Fenerbahçe hakkında bazı açıklamalarda bulundu. 2006’da Fenerbahçe’ye transfer olan Deivid de Souza Fenerbahçe formasıyla başarılı bir performans ortaya koymuştu. Transfer döneminde bulunulduğu için takımların kadrolarını kuvvetlendirmek istediğini belirten Deivid de Souza Türk kulüplerinin UEFA ile yapmış olduğu Fair Play kurallarına uymaları gerektiğinin altını çizdi. Genç oyuncuların transfer edilerek takıma adaptasyonlarının sağlanması gerektiğini belirten Deivid, kulüplerin sağlıklı transferler yapmaları gerektiğini açıkladı.

Deivid de Souza’dan Şampiyonluk Açıklaması

Deivid de Souza’ya sorulan sorular arasında yeni sezonda hangi takımın şampiyon olacağı sorusu da soruldu. betist     şampiyonluk yarıışında Deivid de Souza şampiyonluk adayının Galatasaray olduğunu açıkladı. Deivid’in bu açıklaması Fenerbahçeli taraftarlardan tepkiyle karşılandı.

Deivid de Souza’dan Volkan Demirel Açıklaması

1xbet     Fenerbahçe’nin eski oyuncusu Deivid de Souza Volkan Demirel’in geleceği hakkında da bazı açıklamalarda bulundu. 39 yaşındaki teknik adam betist giriş Volkan Demirel’in kulübün efsaneleri arasında yer aldığını ve Volkan Demirel ile yolların ayrılması durumunda bile Fenerbahçe kulübünün Volkan’a sahip çıkması gerektiğini açıkladı. kulübün elde ettiği başarılarda payı büyük olan Volkan Demirel’in kulübe yaptığı hizmetler için kendisine teşekkür edilmesi ve jübile yaptırılması gerektiğini de Deivid sözlerine ekledi. Dört yıl boyunca Fenerbahçe’de oynayan Deivid 2010 yılında Fenerbahçe’den ayrılmıştı. Deivid 2014 yılında aktif futbol kariyerini noktalamıştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com