Elektronik Sigara Nedir Nasıl Kullanılır?

Günümüzde sigara bırakmak isteyen kişilerin ilk tercihi likit oluyor. Bu duruma çare olarak üretilen elektronik sigara talebi de oldukça fazladır. Elektronik sigara içerisinde bir adet batarya bulunur. Bunun beraberinde için de atomizer de bulunur.

Atomizer içine eklenen likit ile çeşitli aromalar eklenir. Kullanılan likit sayesinde sigara tarzında bir duman oluşur.

Elektronik sigara likit olmadan kullanılmaz. 

Elektronik Sigaranın Avantajı Var Mıdır?

Sizlere sunulan sigaranın işleyişi normal sigara gibi değildir. Yani zift ve benzeri vücuda zarar veren madde içermez. Elektronik sigara ile nikotin oranını kendiniz seçersiniz. Bunun yanı sıra sigara tadını kendiniz seçme hakkına sahipsiniz. Esigara bütçeye de fayda sunar.

Bunların yanı sıra kökü gibi bir durumu yoktur. Çakmak gibi nesnelere ihtiyaç duymaz. Normal sigaranın verdiği tadı verir ancak tüm o zararları vermez. Özetle size sunulan ürünlerimiz birçok avantaja sahiptir.

Eğer elektronik sigaraya yeni başlayacaksanız bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir. Aksı takdirde elektronik sigara size ağır gelebilir. Şarj etme gibi durumlar için gün boyu kullanılan bir model seçmek ideal olacaktır.

Sigaradan sunulan tadı almak için buna uygun nikotin ölçüsü belirlenmelidir. Bunu da e likit ile ayarlayabilirsiniz. Çekiş durumu uzun ve yumuşak olmalıdır. Bunun için 3 saniye yeterli olur. Çekiş yapılırken ateş butonuna mutlaka basılması gerekir. Bu batarya kısmında yer alır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com