Guncel

Dubai’de bulunan Cebel Ali Liman’ında korkunç patlama!

Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai kentinde bulunan Cebel Ali Liman’ında büyük bir patlama yaşandı. Tüm şehirden görülen patlamanın, Cebel Ali Limanı’nda bir gemide bulunan konteynerin infilak etmesinden kaynaklandığı açıklandı.
Birleşik Arap Emirlikleri’nin en önemli ve en işlek limanlarından biri olan ve Emirlik petrollerini taşımak için kullanılan Cebel Ali Limanı’nda büyük bir patlama meydana geldi. Patlama sonrası kilometrelerce uzaktan bir ateş huzmesi görüntülendi.YANGIN KONTROL ALTINA ALINDISosyal medyada yayılan görüntülere ilişkin açıklama yapan yetkililer, patlamada ölü ve yaralının olmadığını ve çıkan yangının da kontrol altına alındığını açıkladı.KONTEYNER PATLADIDubai Devlet Medya Ofisi ise limanda yer alan bir gemide bulunan konteynerin patlaması sonucu yangın çıktığını açıkladı.BAE’nin en önemli limanlarından olan Cebel Ali Limanı, Dubai kent merkezinin 30 kilometre uzağında yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com