Careem’den 14 Şubat’a özel kampanya

 

Geçtiğimiz sene içerisinde aldığı son yatırımlar ile 1 milyar dolarlık değerlemeyi aşarak ‘unicorn’ olan araç çağırma uygulaması Careem, 14 Şubat’a özel sadece çiftlere değil bekarlara da kampanya yaptı.

Türkiye’deki faaliyetlerine bu sene başında İstanbul’da başlayan Körfez Bölgesi’nin lider araç çağırma uygulaması Careem, 14 Şubat günü geçerli olacak çiftler için “aşklagidelim” ve bekarlar için “bekargezelim” promosyon kodları ile kullanıcılarına yüzde 50 indirim fırsatı sunuyor. Sadece vip minivanlardan oluşan Konfor seçeneğinde geçerli ve iki kere kullanılabilecek olan promosyon kodları ile kullanıcılar yolculuklarının 40 TL’ye kadar olan bölümünü yüzde 50 indirimli gerçekleştirebilecek.

7/24 telefon desteği veren müşteri hizmetleri

Daha iyi bir yaşam sunma yolunda bu yıl 5’nci yaşını kutlayan Careem, uygulama içindeki “Bize Ulaş” seçeneği ile yolculuk sırasında ve yolculuktan sonraki 1 saat içinde kullanıcılarına direkt olarak müşteri hizmetlerine ulaşma imkanı sağlıyor. “Bize Ulaş” alanından yazılan mesajlar da günün 24 saati takip edilerek, Careem’in profesyonel operasyon ekibi tarafından değerlendiriliyor. Ayrıca kullanıcılar 7/24 müşteri hizmetleri özelliği ile canlı telefon desteğini her zaman alabiliyor.

Yolculukları takip etmek ve puanlamak mümkün

Careem ile yolculuk sırasında “Rotayı paylaş” seçeneğini tıklayarak yolculuğun harita üzerinden takip edilmesi için bir yakınınıza ulaşmak da artık mümkün. Bu sistemle Careem’e binilen andan itibaren varış noktasına ulaşana kadar tüm yolculuk, bir kişi tarafından takip edilebiliyor. Kullanıcılar, her yolculuktan sonra uygulama üzerinden kaptanı ve yolculuğu puanlayabiliyor. Careem Müşteri Hizmetleri, düşük puanlama yapılması halinde, yolculuğun ardından yolcuyla iletişime geçip, konuyu ayrıntılarıyla dinleyerek gerekli tüm önlemleri alıyor. Careem kaptanları, özel iş görüşmeleri ve araçları kalite standartları açısından değerlendirilerek seçiliyor. Careem’in global standartları işe alım sürecinde dikkate alınan konuların başında geliyor.

Careem Hakkında:

Bölgenin önde gelen araç çağırma hizmeti Careem, mobil uygulama, internet veya çağrı merkezi üzerinden güvenilir, güvenli ve uygun fiyatlı ulaşım seçenekleri sağlıyor. Bölgenin “paylaşım ekonomisinde” bir öncü olan Careem’in misyonu, bölgeyi daha iyi bir yaşam şekline doğru götürürken insanların hayatlarını basitleştirmek, milyonlarca iş olanağı yaratmak ve Careem; yani kibar, cömert ve ilham verici olmaktır. Temmuz 2012’de kurulan Careem, Kuzey Afrika, Türkiye ve Pakistan dahil olmak üzere geniş Ortadoğu bölgesinde bulunan 12 ülkedeki 80’in üzerinde şehirde faaliyet gösteriyor. Daha fazla bilgi için www.careem.com/istanbul web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com