Badana Boya Tanıtım

e-boya badana A.Ş şirketi İstanbul ilinde, alçıpan işleri, asma tavan işleri, dekorasyon çalışmaları, dış cephe kaplama işleri, iç cephe kaplama işleri, mantolama işleri, duvar kağıdı çalışmaları, efekt boya çalışmaları, sedef boya çalışmaları gibi işler yapmaktadır. 25 yıldır İstanbul ilinde yoğun olarak badana boya çalışmaları yapan şirketin bünyesinde onlarca boya badana ustası hizmet veriyor.

Su bazlı duvar boyama işlerini metre kare birim fiyatı 8.00 lira olarak değerlendiren badana boya ustaları işçilik ve malzemeyi bir arada sunuyor. Ustalar, duvar kağıdı görüntüsü veren sedef boya uygulamaları ile evlerinize şenlik getiriyor. Diğer boya türlerinden en az 3 kat daha uzun süre dayanan desenli boya uygulamaları da özel desenli rulo takımları ile ve özel gümüş –altın parlak renk boya ile yapılıyor. Tüm boya işlemi bittikten sonra boya kurumadan desenli rulo ile bu uygulama yapılmakta ve fazla bir masraf gitmemektedir. Yüzlerce farklı renk ve modelde sınırsız desen çeşitliliği ile sunulan desenli boya uygulamaları, evinizin dekorasyonuna uyumlu, duvarlarınızın ömrünü uzatan evlerinize artı değer katan yeni uygulamalardır.

Siz de boya badana zamanının geldiğini düşünüyorsanız ve İstanbul ilinde ikamet ediyorsanız, hemen e-boya badana AŞ firmasını arayın ve tüm yeni boya- badana uygulamaları ve fiyatları hakkında bilgi alın. Son dönemlerde büyük işçilik ve malzeme indirimleri uygulayan şirketin avantajlarından yararlanmak için bir telefonunuz yeterlidir. Güçlü binlerce referansı olan e-boya badana AŞ bu güne kadar binlerce irili ufaklı konutun, yapı tadilat ve badana- boya hizmetlerini başarı ile üstlendi.

Badana Boya Hizmeti Taksitle Ödenir mi?

E-boya badana AŞ ödemeleri kolaylaştırmak için, taksitli ödeme seçenekleri de sunuyor, kredi kartlarına vade avantalarından, profesyonel yapı tadilat ve boya badana hizmetinden en iyi şekilde yararlanmak için şirketi arayın. Unutmayın badana boya temizliktir, temizlik ise sağlık ve artı maddi değerdir. Evlerinize değer veriyorsanız, duvarlarınızın ömrünü uzatacak badana boya hizmetini bir an önce alın. Firma mantolama ve ısı yalıtım hizmetlerini de vererek; kışın doğal gazdan tasarruf etmenizi de sağlıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com