Avukat Zeki Demir Uzmanlık Alanları

Profesyonel Hukuk Hizmetleri Sunuluyor

İyi bir hukukçu ile kazanılmayacak haklı dava yoktur. Avukat Zeki Demir ise neredeyse 20 yıldır iyi bir hukukçu olarak İstanbul Barosu’na bağlı şekilde ihtiyacı olanlara avukatlık ve danışmanlık yapıyor. Avukat Zeki Demir ülkenin hukuk alanında en önemli üniversitelerinden olan Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1999 yılında mezun olmuştur. Mezun olmasının ardından Demir Hukuk Bürosunu kurarak mesleğini yapmaya başlamıştır. Demir Hukuk Bürosu bünyesinde birbirinden deneyimli hukukçular ve hukuk alanında akademisyenler çalışıyor. Belli başlı alanlarda uzman olsa da her hukuk alanında çalışıyor.

Avukat Zeki Demir Uzmanlık Alanları

Avukat Zeki Demir, hukukun her alanında hizmet veren ve çalışmalar yapan bir avukattır. Ancak birtakım alanlarda daha da uzmanlaşmıştır. Özellikle Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku ve İş Hukuku konusunda bir durumu olanlar Avukat Zeki Demir ile sorunu çözebilir. Bu alanlar dışında Ceza Hukuku, İcra Hukuku, İdare Hukuku, Vergi Hukuku, Gayrimenkul Hukuku gibi birçok alanda çalışıyor. Kişilerin Fikri ve Sinai Haklar konusundaki sorunlarına da çözüm buluyor. Birçok hukuksal yayını bulunuyor.

linkedin https://www.linkedin.com/in/zeki-demir-a13036b7

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com