Anadolu Sigorta’dan Hem Sağlığını Hem Sevgilisini Düşünenlere Özel Kampanya

Anadolu Sigorta, Sevgililer Gününde Maximum Mobil üyelerine, avantajlı primlerle Bireysel Sağlık Sigortası fırsatı ve www.markacicek.com adresinde geçerli %20 indirim imkânı sunuyor.

Anadolu Sigorta, şubat ayı boyunca devam edecek olan kampanya ile hem sevgilisini hem de sağlığını ihmal etmeyenlere özel avantajlar sunuyor. 1 – 28 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında, Maximum Mobil üyelerine Anadolu Sigorta Bireysel Sağlık Sigortası poliçelerinde yüzde 5 oranında indirim uygulanacak. Bu indirime ek olarak, 14 Şubat’ta, www.markacicek.com üzerinden yapılacak alışverişlerde de yüzde 20 oranında indirim avantajı sunulacak.

Bireysel Sağlık Sigortası poliçesi indirimi ile birlikte www.markacicek.com adresinde geçerli indirimden faydalanmak isteyen Maximum Mobil üyelerinin, Maximum Mobil uygulamasından edindikleri kampanya kodunu iletmeleri yeterli.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com