Guncel

AKP’li vekilin ‘Müsilaj CHP’nin uğursuzluğu’ eleştirisine Kılıçdaroğlu’nun verdiği yanıt gündem oldu

AKP Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir’in, TBMM’de düzenlediği basın toplantısında ‘Marmara Denizi’nde oluşan ve canlı yaşamını büyük ölçüde tehdit eden deniz salyasından  CHP’yi sorumlu tutması sosyal medyanın gündemi oldu.

AKP’li Aydemir’e CHP Genel Başkanı Kemal KIlıçdaroğlu’nun verdiği cevap on binlerce paylaşım ve beğeni aldı.

“‘AK PARTİ BELEDİYEYİ DEVRETTİKTEN SONRA OLDU”

Meclis’te düzenlediği basın toplantısında, Marmara Denizi’nde yaşanan soruna dikkat çeken Aydemir, “Bir büyük sıkıntı var. Marmara Denizi’nde canlılar yaşayamaz hale gelmişler. Kokudan geçilemez hale gelmiş. Ne kadar zamanda oldu bu? İki yıllık geçen bir zaman diliminde oldu. Yani AK Parti belediyeyi devrettikten sonra geldiğimiz nokta oradaki varlıkların hayat hakkının engellenmesi noktasına kadar taşındı. Niye? Hizmet ehli bir kadro ayrılınca, hizmetsizliğe düçar bir İstanbul söz konusu oluşan ortaya böyle bir şey çıktı” dedi.

”MEYMENETSİZLİK, UĞURSUZLUK CHP’Yİ İFADE EDER”

Bilim insanlarının Marmara Denizi’nde on yıllardır devam eden kirlenme sürecinin neticesi olarak açıkladığı ‘deniz salyası’ için AKP Erzurum Milletvekili Aydemir’in CHP’yi suçlaması sosyal medyada gündem oldu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com