Guncel

AKP’li Kurtulmuş: 15 Temmuz başarılı olsaydı Türkiye yabancı güçler tarafından işgal bile edilebilirdi

AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, “15 Temmuz başarılı olsaydı bugün Türkiye, Allah muhafaza bölünmüş bir ülke olurdu. Bugün Türkiye’nin Suriye’den farkı kalmazdı. Eğer 15 Temmuz başarılı olsaydı Türkiye yabancı güçler tarafından işgal bile edilebilirdi” dedi.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle AKP İstanbul İl Başkanlığı önünde düzenlenen programa katılan AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, burada bir konuşma yaptı.

“TÜRKİYE İŞGAL BİLE EDİLEBİLİRDİ” 

Kalabalığa seslenen Numan Kurtulmuş, şunları söyledi:

* 15 Temmuz’u unutmayacağız ve unutturmayacağız. Ömrümüz olduğu sürece kıyamete kadar, her 15 Temmuz’da bu millet bir araya gelecek, birliğine, dirliğine, milletine ve memleketine sahip çıkacak.

* Şehadet duygusunun şahlandığı bir gündür, sadece 251 kardeşimize nasip oldu. 15 Temmuz başarılı olsaydı bugün Türkiye, Allah muhafaza bölünmüş bir ülke olurdu. Bugün Türkiye’nin Suriye’den farkı kalmazdı.

* Eğer 15 Temmuz başarılı olsaydı Türkiye yabancı güçler tarafından işgal bile edilebilirdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com