Guncel

Ağrısız ve İğnesiz Saç Ekimi Herkesin Tercihi

Saç sorunu yaşayanların en büyük kurtarıcısı olan saç ekimi operasyonlarında, genel olarak lokal anestezi için saç derisine enjeksiyon yapılır. İğne korkusu olan hastalar için hem enjeksiyon hem de saç ekimi süreci sıkıntılı geçebilir. Bu durum artık tarihe karıştı. Emphair uzman cerrahları tarafından uygulanan iğnesiz saç ekimi, iğne korkusu olan hastalar tarafından yoğun ilgi görerek tercih ediliyor.

FUE tarzında yapılan saç ekimi yöntemlerinde iğnesiz işlemler yapılır. İğne kullanılmadan yapılan saç ekim tekniğinde lokal anestezi iğnesi bulunmayan özel bir alet ile yapılır. Saç ekimi işlemi için de implanter adı verilen patentli bir alet kullanılır. İmplanter yerine lazer teknikleri de uygulanabilir. Saç sorunu yaşayan ancak iğne korkusu olanlara büyük kolaylık sağlayan bu yöntem Emphair tarafından başarılı şekilde uygulanır.

İğnesiz Saç Ekimi ile Kafanız Rahat Saçınız Dolgun Olsun

İğne korkusu hafife alınabilecek bir fobi değildir. İğne fobisi olan kişinin hayatı ciddi anlamda olumsuz bir şekilde etkilenir. Saç ekimi tekniklerinin geliştirilmesi sayesinde artık iğne fobisi olan kişiler de saç ekimi hizmetinden faydalanıyor. Emphair firmasının uzman kadrosunun diğer saç ekimi tekniklerinde olduğu gibi, iğnesiz şekilde saç ekimi tekniğinde de hastalarının beklentilerini maksimum seviyede karşılıyor.

Saç ekimi işleminin tüm aşamaları iğne kullanılmadan gerçekleştiği için, hastalar seans boyunca rahat ve kendini güvende hisseder. İğnesiz uygulanan saç ekimi operasyonu ve iyileşme süreci hasta için daha az ağrılı geçer. Üstelik enfeksiyon riski minimum seviyeye inmiş olur. Emphair’de saç ekimi seansına başlarken gözlerinizi kapatıp iğne ağrısı olmaksızın yeni saçlarınızı hayal edebilirsiniz. Firmanın uzman ekibi başarılı sonuçları ile saç sorunu yaşayanları mutlu ediyor. İğne gerektirmeden yapılan bu teknik hakkında bilgi edinmek için de firmanın https://www.emphair.com/tr/ignesiz-sac-ekimi/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İğnesiz Saç Ekiminde Yapılan Lokal Anestezi Bile İğnesiz

Lokal anestezi, vücudun herhangi bir bölümünü ağrı duyulmaması için bölgesel olarak hissizleştiren işlemdir. İğnesiz olarak yapılan saç ekimi işlemi için yaklaşık 8 saatlik lokal anestezi uygulanır.

Kafaya enjeksiyon yapılması ile uygulanan anestezi işlemi yaygın olarak bilinir. Fakat iğnesiz uygulanan anestezinin nasıl uygulandığı merak konusudur. İçerisinde lokal anestezi ilacı bulunan bir cihaz, basınçlı püskürtme ile saç derisinin altına uygulanır.

Saç ekiminde modern teknikleri ile başarılı sonuçlara imza atan Emphair’in deneyimli ekibi, iğnesiz uygulanan saç ekimi tekniğinin aranan adresleri arasında yer alır. Anestezi uygulamasında bile ağrı hissetmeyen hastalar, saç ekimi işlemine rahat ve stresten uzak bir şekilde girer.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com