İdeal indirim – idealindirim.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Kırkağaçlı şehitlere pilav hayrı – İGF HABER

Kırkağaçlı şehitlere pilav hayrı – İGF HABER

admin admin -
27

MANİSA (İGFA) –  Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisalı şehitlerimizin anısını yaşatmak için başlattığı sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlediği anma ve hayır programına Kırkağaç ilçesiyle devam etti.

Bu kapsamda şehadetlerinin yıldönümü olan kahramanlarımız Polis Memuru Mustafa Aydınol, Jandarma Komando Er Harun Örgen, Piyade Er Bayram Ay, Jandarma Er Yaşar Çığ ve Jandarma Uzman Çavuş Uğur Uğurlu için anma programı düzenlendi. Kırkağaç Merkez Karaosmanoğlu Camii’nde düzenlenen programa Kırkağaç Kaymakamı Zafer Oktay, Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanı Aydoğan İra, İlçe Emniyet Müdür Vekili Hüseyin Görüşlü, İlçe Jandarma Komutanlığı Eğitim Merkezi Temsilcisi Yüzbaşı Burak Çetinkaya, İlçe Müftülüğünden İsmail Geren, MHP Kırkağaç İlçe Başkanı Ali Doğan, Kırkağaç Ülkü Ocakları Başkanı Hakkı Seven, AK Parti Kırkağaç İlçe Başkanı Mustafa Sevgen, Kırkağaç Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Fahri Dinçer, şehit ve gazi dernekleri temsilcileri, şehit aileleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. Şehitlerimizin ruhlarına ithafen duaların okunduğu programda, vatandaşlara pilav hayrı gerçekleştirildi.

Programın sonunda şehit ailelerine protokol üyeleri tarafından Yasin-i Şerif ve Türk bayrağı takdim edildi. Şehit aileleri ile yakından ilgilenen ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Mezarlıklar Dairesi Başkanı Aydoğan İra, vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle andı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir