İdeal indirim – idealindirim.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Eren Ardıç hakkında müzik severler tarafından bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Başarılı sanatçı hakkında tüm detaylar! Kısaca kariyeri, çalışmaları, hayatı ve biyografi bilgileri.

Eren Ardıç hakkında müzik severler tarafından bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Başarılı sanatçı hakkında tüm detaylar! Kısaca kariyeri, çalışmaları, hayatı ve biyografi bilgileri.

admin admin -
29

Eren Ardıç hakkında müzik severler tarafından bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Başarılı sanatçı hakkında tüm detaylar! Kısaca kariyeri, çalışmaları, hayatı ve biyografi bilgileri.

Eren Ardıç Kimdir?
Eren Ardıç şarkıcı, müzisyen, söz yazarı. İlk okuldan itibaren öğretmenleri ondan sık sık şarkı söylemesini istermiş. Her ne kadar o senelerde sanatçı olmak gibi bir hayale sahip olmasada, Lise döneminde yeteneğininde farkına vararak müzik ile ilgilenmeye başlamıştır.

Anadolu Turizm ve Otelcilik Lisesinde eğitim gören Ardıç, sürekli konserlere gitmiştir. 15 yaşlarında Manga’nın konserine gittiğinde, Manga grubundan ilham alarak, bende sanatçı olmak istiyorum demiş ve müzik dünyasına sağlam bir giriş yapmıştır.

O yıllardan beri Pop, Slow dallarında bir çok mekanda sahne alan yakışıklı isim ayrıca müzisyen kimliği ile dikkat çekmekte, gitar çalmaktadır. Kısacası Pop, Slow tarzını kendine benimsemiştir.

Eren Ardıç Nereli?
Eren Ardıç aslen Kahramanmaraş doğumludur.

Eren Ardıç Kaç Yaşında?
Eren Ardıç 28 yaşındadır. Doğum tarihi 12 Mayıs 1995, burcu ise boğa’dır.

Kısaca Kariyeri:

18 yaşında ailesi ile birlikte Antalya’ya taşınmıştır. Antalya’da da bir çok mekanda sahne alarak, 12 yıl Pop tarzından sonra Trap tarzında profesyonel şarkılar yapmaya başlamıştır. Antalya’da aynı zamanda Akdeniz Üniversitesinde öğrenimine devam etmiştir. Mezun olduktan sonra İkinci Üniversiteye başlamış ve aktif olarak devam etmektedir.

2023 yılında Yarınım Yok, Uzaklaşmam, Kolay Mı? , Criminal ve Anlasana adlı 5 adet şarkıyı müzik severler ile buluşturan ünlü isim, günümüz itibariyle şarkı çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmektedir.

Albüm Çalışmaları:

2023 – Anlasana (Single)
2023 – Criminal (Single)
2023 – Kolay Mı? (Single)
2023 – Uzaklaşmam (Single)
2023 – Yarınım Yok (Single)

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir