Muslera’dan Haber Var

Muslera’dan Haber Var

Uzun yıllardır Galatasaray’ın kalesini başarılı bir şekilde koruyan Muslera; çarpışma sonucu yan bağlarında gelişen yırtıktan dolayı bir ay kadar sahalara dönemeyeceği yönünde haber geldi. Luyindama ile hatalı çarpışma sonrası böyle bir durumla karşılaşan kaleci istirahate çekilecek

Muslera için İlk Yarı Kapandı

Görev aldığı maçta rakip takımın golünden önce takım arkadaşı Luyindama ile istemsizce çarpışan yıldız kalecinin durumu ile ilgili bilgiyi ise Selçuk İnan ifade etmişti.

Muslera’nın kötü durumda olduğunu belirten Selçuk İnan; hemen müdahale yapıldığını da açıkladı. İncelemeler sonucunda yan bağlarında yırtılma olduğu belirlenen Muslera; bu durumdan dolayı ilk yarıyı da kapatmış oldu. betist güncel giriş

Galatasaray’da Kaleyi Kim Koruyacak?

Takım arkadaşı Luyindama ile istemeden oluşan çarpışma kazasından dolayı sahalardan uzak kalacak olan Muslera’nın yerine kimin kaleci olacağı ise merak edildi.

Alınan duyumlara göre St. Johnstone karşılaşmasında yaklaşık olarak 90 dakika maçta yer alan İsmail Çipe’nin kaleci olarak görev alması bekleniyor. Görev aldığı maçta gayet başarılı bir iş çıkaran İsmail Çipe; Muslera’nın yokluğunda kaleyi koruyacağı konuşuluyor. 

Kaleci olarak Galatasaray’a çok emeği geçen Fernando Muslera; 35 yaşında olmasına rağmen oldukça aktif bir şekilde fileleri korumaya devam ediyordu.

Uruguaylı yıldız kalecinin bu beklenmedik durumunun en azından kısa sürede geçeceği biraz olsun Galatasaray’ı sevindirdi. Bir ay kadar Galatasaray’ın kalesinden uzak kalacak olan Muslera’nın yerine İsmail Çipe’nin görev alması bekleniyor. 

Etiketler

YORUM YAZIN