İdeal indirim – idealindirim.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Adalet Bakanlığı Üst Kademe Atamaları

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Adalet Bakanlığı Üst Kademe Atamaları

Haber Haber -
25

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İmzasıyla Yapılan Atamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Adalet Bakanlığı üst kademe kamu yöneticiliklerine atamalar gerçekleştirildi. Resmi Gazete’de yayımlanan atamalarda, Teftiş Kurulu Başkanı Cihan Yıldız, Ceza İşleri Müdürü Mehmet Yılmaz, Hukuk İşleri Genel Müdürü Hakan Öztatar ve diğer isimlere görevler verildi.

Yapılan Atamalar ve Görev Değişiklikleri

Buna göre, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Enis Yavuz Yıldırım, Adli Sicil ve İstatistik Genel Müdürü Günay Albayrak, Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Genel Müdürü Ömer Serdar Atabey gibi isimler de yeni görevlerine başladı.

Atama kararları kapsamında, İnsan Hakları Dairesi Başkanı Hacı Ali Açıkgül yerine Abdullah Aydın, bonus veren siteler İcra Dairesi Başkanı Yusuf Arapoğlu yerine Hasan Özçelik getirildi.

Adalet Bakanı Tunç’tan Tebrik Mesajı

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, atamaları sosyal medya hesabından yayımladığı bir mesajla kutladı. Bakan Tunç, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile Bakanlığımız üst kademe yöneticiliklerine atanan birim amirlerimize görevlerinin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Tunç ayrıca, görev süreleri sona eren birim amirlerine de teşekkür ederek, “Adalet hizmetlerimizin etkinliğini ve vatandaşlarımıza sunulan hizmetin kalitesini daha da artırmak için el birliğiyle çalışacağız” ifadelerini kullandı.

İlgili Yazılar