İdeal indirim – idealindirim.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Çanakkale Gelibolu Belediye Başkanı, Eski Başkanın Makam Aracını Satışa Çıkardı

Çanakkale Gelibolu Belediye Başkanı, Eski Başkanın Makam Aracını Satışa Çıkardı

Haber Haber -
26

AKP’li Dr. Ali Kamil Soyuak, Yeni Görevine CHP’li Mustafa Özacar’dan Devraldı

31 Mart seçimlerinde %39.6 oy alarak Çanakkale Gelibolu Belediye Başkanlığı’na seçilen AKP’li Dr. Ali Kamil Soyuak, eski başkanın makam aracını satışa çıkardı. İlan metninde dikkat çeken detaylar…

“Hastasına Doktordan Temiz Makam Aracı” Satışa Çıkarıldı

Birkaç saat yayında kalan ilan metninde, aracın durumuyla ilgili ilginç ifadeler yer aldı. Ön takım bakımı gerektiği belirtilen araç için “Gelibolu’nun yolları bozuk” denildi. Ayrıca içerisinde sigara içilip içilmediği konusu da eski başkanın alışkanlıklarına bağlandı.

İlan metninde ayrıca, eski başkanın halktan uzak olduğu ve aracın kilometre yapısının uzun yol üzerinden olabileceği iddialarına da yer verildi. Camlarının filmli olduğu ve eski başkanın vatandaşlarla göz göze gelmeyi sevmediği ifade edildi.

Yedek anahtar bulunamadığı için ilginç bir şekilde eski başkana danışma gerekliliği de belirtildi. Aracın 25.000 TL tramer kaydı olduğu ve sol çamurluğunun değiştiği bilgisi de ilan metninde paylaşıldı.

Dr. Ali Kamil Soyuak, aracın nakit ihtiyacından dolayı acil satışa çıkarıldığını belirtirken, takas tekliflerinin yalnızca halka hizmet edecek Mobil İkram Araçları ile değerlendirilebileceğini vurguladı.

İlgili Yazılar