İdeal indirim – idealindirim.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Manisa’da kaçak moloz alanlarına temizlik

Manisa’da kaçak moloz alanlarına temizlik

admin admin -
27

MANİSA (İGFA) – Manisa Büyükşehir Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Dairesi Başkanlığı, Yunusemre Belediyesi işbirliğiyle ilçede kaçak moloz dökülen alanların tespitini yaparak, bu bölgelerde temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Bu kapsamda eski Muradiye yolu üzeri, Karaçay köprüsü, Evrenos Mahallesi ve Mareşal Fevzi Çakmak Mahallelerini kapsayan kaçak dökümlerin yapıldığı bölgeler üç gün süren temizlik çalışması sonucu sağlıklı hale getirildi.

MOLOZ DÖKMEK YASAKTIR LEVHALARI MONTE EDİLDİ

Yapılan temizlik çalışmasının ardından İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Dairesi Başkanlığı, kaçak moloz dökümünün önüne geçmek, bu alanda vatandaşların dikkatini çekmek ve konunun çevre için hassasiyetine vurgu yapmak amacıyla ilçede Yukarıkayapınar yolu, Evrenos Orta Ölçekli Sanayi Sitesi, Horozköy Mahallesi Şehit Küme Evleri ve Karaçay bölgesine ‘Moloz Dökmek Yasaktır’ levhaları monte edildi. İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Dairesi Başkanı Adem Gökçe, “Vatandaşlarımızın kaçak moloz konusuna olan hassasiyetlerini önemsiyor; dairemizce gerekli denetimler başta olmak üzere çalışmalarımızı sıkıca sürdürüyoruz” dedi.
 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir