İdeal indirim – idealindirim.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. İstanbul Bakırköy’de Lazer Epilasyonun Adı: Laser Time Florya

İstanbul Bakırköy’de Lazer Epilasyonun Adı: Laser Time Florya

admin admin -
28

İstanbul’un Bakırköy semtinde estetik ve güzellik denilince akla gelen başlıca işlemlerden biri olan lazer epilasyon, artık birçok mekanda uygulanmaktadır. Ancak bu işlemin başarısı, hijyen ve güvenlik kriterlerine ne kadar uyulduğu ile doğru orantılıdır.


Lazer Epilasyon Neden Önemlidir?

Lazer epilasyon, Türkiye’de artık sadece güzellik salonlarında değil, hastanelerde, kliniklerde hatta kuaförlerde bile yapılabiliyor. Ancak bu popülerliği, sektöre bazı sorunları da beraberinde getiriyor. Özellikle hijyen koşullarına uygun olmayan ortamlarda yapılan lazer epilasyon işlemleri, ciltte kalıcı hasarlara yol açabiliyor. Ayrıca kıl tipi ve rengine göre farklı cihazların ve dalga boylarının kullanılması gerektiğini unutmamak gerekir.


Laser Time Florya Farkı

Laser Time Florya, Bakırköy bölgesinde sadece lazer epilasyon üzerine hizmet vermektedir. İşletmede kullanılan son teknoloji cihaz, 3 gerçek dalga boyu bir arada sunarak Alexandrite (755nm) + ND:YAG(1064nm) + YAG (808nm) teknolojisini kullanıcılara sunmaktadır. Bu üstün teknoloji sayesinde, farklı kıl tiplerine ve renklere sahip bireyler için en uygun epilasyon tedavisi uygulanabilmektedir.


Sektörde Tecrübenin Adı: Filiz Hisarkale Özdemir

İşletme müdürü Filiz Hisarkale Özdemir, lazer epilasyon sektöründe uzun yıllara dayanan bir tecrübeye sahip. Müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmayı hedefleyen Özdemir, Laser Time Florya’nın başarısının arkasındaki en önemli isimlerden biridir.


İstanbul’un Bakırköy semtinde lazer epilasyon yaptırmak isteyenler için en güvenilir adres: Laser Time Florya. Detaylı bilgi ve randevu için www.lasertimeflorya.com web adresini ziyaret edebilir ya da +90 545 790 15 16 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Şenlikköy, Çatal Çk. No:17 D:1 D2, 34153 Bakırköy/İstanbul.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir